Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KROK640

    veterán

    válasz thedioda #264 üzenetére

    Nem mondtad, hogy bányászol, de a kommentedből ez jött le. Bocs, ha nem.

    Bizzztooossss, hogy én bhasztam el a dolgaimat, hogy 35 évesen saját tehermentes házam van, hogy a covid-19 ellenére, idén márciusban csak tudtam egy új PC-t venni (na nem milliókért, csak egy ilyen : Asrock B560M Pro; Intel Core I5-10400F (2900MHZ, 6C/12T, 12MB cache); 16GB GSkill AEGIS DDR4 3200MHZ RAM; Gigabyte GTX950 OC Windforce 2GB; ADATA SU650 480GB SSD; 4TB TOSHIBA P300 5400rpm 128MB SATA; LG HL-DT-ST GH24NSB0 DVD RAM meghajtó; Corsair CX400 ; Gigabyte Custom Airbrushed Tower), nincs tartozásom senki felé, ki vannak fizetve a számláim, a hűtő tele van kajával. Hát igen... sajnos nemhogy 2 millióm, de 100 ezrem sincs, így hirtelen valamire ami vagy bejön vagy nem... Tudom, elcsesztem nagyon :O :(

    A paneles história egyébként szintén nonszensz, Debrecenben akkorát ugrottak az árak, hogy majdnem kiestem a cipőmből, egy év alatt lett pl a 13 milliós panelből 18 milliós (és nem tavaly, hanem régebben), manapság pedig 25-32Milla között vannak.
    Azt nem tudom, te hol láttál 45 millás panelt (meg milyen lehet az) de ettől még az ingatlanok terén ami megy szintén horror. :( Ebben totál egyetértünk.

    Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

Új hozzászólás Aktív témák