Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kiskeni

    aktív tag

    válasz judas13 #13 üzenetére

    Egy dolog jut eszembe most: képernyő alatti ujjlenyomatérzékelő. Mert mi is ez pontosan? Optikai ujjlenyomatérzékelő, azaz kamera megtámogatva egy LED fénnyel és érzékelővel. Mi is benne a jó? Ha az ujjlenyomatérzékelőkhöz hasonlítjuk, akkor semmi. Lomhább, érzékenyebb, viszont kijelző ALATT VAN és NEM LÁTSZIK. A kamera, ami ennyire el van rejtve. Na ugye, hogy lehet notch nélkül is élni. Ehhez plusz egy előny, hogy ma már szinte minden komolyabb telefonban ott figyel az AMOLED kijelző, szóval technikailag megoldható lenne, hogy a kijelző kamerát érintő része kikapcsol a szelfizés idejére. Ha már kijelző, a beszédhangszórót is el lehetne tűntetni. A Samsung mutatott már be olyat, ami a kijelzőt rezegtetve hoz létre hangot. Adtak is neki valami frappáns elnevezést, de most nem jut eszembe. Az értesítési LED is lehagyható, szerintem az AMOLED miatt maga a kijelző is helyettesíthetné azt. A fényérzékelő/közelségérzékelő/3D arcfelismerő/íriszszenzor meg akár szintén tehetne egy próbát a kijelző alatt, szerintem ez is kivitelezhető lenne. Remélem az S10 elhozza ezeket a megoldásokat, azzal nagyot is robbantana.

    Két rák találkozik. Kérdezi az egyik: - Te is folyami vagy? - Nem, én tüdő

Új hozzászólás Aktív témák