Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • <Adamsky>

    nagyúr

    válasz st3v3np3t3r #184 üzenetére

    Ja, egy ideje ;) Én is ezzel kezdtem július 1-én a Google Pay-es kalandozásomat.

    (#185) st696
    "Az miért nem jó, ha a Curve-ben követed?"
    Nem arról van szó, hogy nem jó, hanem, hogy ennek így kellene működnie. Valahol visszakövethető kellene, hogy legyen a Google Pay-es pénzmozgás. Nekem pl. volt már sikertelen fizetésem (ide is megírtam), ami csak ott látszott. A "leghátsó" kártyán (Curve mögötti virt. kártya) pedig nem.

    Én sehol nem láttam olyat, hogy Android 10-en ne kellene a Google Pay app. Tévedés jogát fenntartom, de pls. dobjon valaki erről egy link-et, ha másképp tudja.

    (#186) tomp
    Kell, nem kell ... kell, de csak az in-store payment aktiválásához ... ja, meg ha meg akarod nézni a költéseidet. Bocsi, tényleg nem kekeckedésből, de nekem itt túl sok a kavar.
    Ha valamire nincs szükség, mert integrálva lett egy másik szolgáltatásba / app.-ba, akkor az nem kell. Ha biztosak vagytok benne, akkor próbáljátok már ki, hogy nyomtok egy uninstall-t a Google Pay-re. Nézzük már meg, hogy utána tudtok-e majd fizetni. Egyáltalán, megjelenik-e az NFC beállításai között?

    (#188) Divinity
    "Ez után lesz elérhető a Play Services alatt és válik szükségtelenné az app."
    Ez tuti? Tested? Letörölted a Google Pay-t és még utána is működött a fizetés?
    Ja, igen! És ez Android verzió függő?

Új hozzászólás Aktív témák