Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bigz

    tag

    válasz copass #5 üzenetére

    Bocsesz az okoskodasert, de en nem figyelmeztettem volna a helyedben. Elvegre nem hibat kovettek el, hanem buncselekmenyt, nem veletlenul, hanem elore megfontoltan. Habar ez a "megfontolas" kb olyan lehetett, mint Francz Dzsozef gondolatai az elso veharol. Raadasul gondolom, nem ez az egyetlen a szakmaban, es ha csak arra emlekszel, hogy a gyuruk urat sem merte megosztani senki vagy fel evig, miutan ket sonherces arcot meghurcoltak miatta, meg lehet nemi elrettento ereje is.

    A nyilvanossag okos dolog volt a skac reszerol, a cikk elolvasasa az en reszemrol kevesbe. Remeg a kezem, ugy felhuztam magam. Persze a nagy kerdes, hogy tyuk vagy a tojas, mert a cikk erosen egy oldalt ir le, es mar volt ra pelda, hogy az ellenkezojere derult feny - roviden: nem tudjuk a hatteret pontosan. En mindenesetre siman aldoznek penzt az igazam bebizonyitasara, ha en lennek hasonlo helyzetben. A szolgaltato amugy is logol minden folyamatot, nem? Ha azt megorzik evekre visszamenoleg, ott is ki tudja keresni, hogy mit mikor toltott fel.

    Egyebkent akkor mi tortenik, ha nem toltotte fel sehova, vagy mar nincs ott? Ugy ertem, ha csak a sajat gepen vannak archivalva a cuccok. Van a file-okban naplozva egy datum, hogy eredetileg mikor hoztak letre, ami a modositasok soran sem valtozik soha?

    I <3 Razer Mantis Control.

Új hozzászólás Aktív témák