Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Lenry #7 üzenetére

    d3: dh - 200+ óra, barbi lvl60 inf a1 - kb. 30óra, monk lvl60 hell a4vége - kb 40óra, wiz - nightmare közepe - kb 30óra (ez volt az első karakter, lassan mentem vele és annyira nem is jött be)

    nekem nem csalódás a játék és még nem is unom :) rég volt ilyen, hogy meló előtt reggel 1-ig játszogassak...

    #10: azért jó gearben nem szabadna, hogy hellen problémát jelentsenek a rare pakkok... tegnap értem végig barbival a4-ben és többször is volt, hogy 2 rare pakkot összehúztam és úgy gyepáltam meg őket (akkor lehet csak maximum gond, ha televan molten+mortar+arcane+plagued+desecrator szutyokkal és telenyomják a környéket) ...aztán mondjuk infen már éreztem, hogy kevés a gearem, mert majd 0 resistekkel a trash lazán lement, első rare banda meg szétszedett... (ilyen az inferno, megszoktam már: öltözni kell)

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz mikromanus #37 üzenetére

    nekem a dh/monk/barbi még hellen is simán ment "félkezes-sörözős-cigizős" stílusban úgy ahogy írtad: dropból+ah-ból fillérekért felcuccolva... :DDD trashmobokat 1hitelve lehet szántani, elitekbe kellett több, de azok sem jelentettek akkora kihívást, mint inferno-n... annak a fokozatnak meg ez a lényege és nem is aggasztom magam, hogy dh-val szólóban még necces a vége: jobb gear kell (amire nem vagyok hajlandó eurót/többtízmilla goldot költeni...)

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz mikromanus #42 üzenetére

    még dh-val találtam 1hete egy 900dam körüli 1h swordot 140+str, 100+dex, 120+ vit-tel és azt raktam a4-ben a kezébe :DDD azért ezzel is emberkedett rendesen... dia nekem sem jelentett kihívást... (inferno eleje viszont pofáncsapott, de számítottam rá... első molten/desecrator/arcane banda keresztbevágta a pályafutását a minimális resistek miatt... ide már nem elég az a cucc: kell a resist is dögivel)

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz vhunor #59 üzenetére

    írtam a 300+ órámat, havernak még több van meg párszor coopoztam vele meg külföldi ismerőseivel, akik szintén 30körül járnak (vagy idősebbek) és ők is folyamatosan online vannak, tehát nem hinném, hogy unják :) jó lenne egy kimutatás, hogy pl milyen korosztály mennyire aktív, hány 60-as karaktert húzott fel, stb... kíváncsi lennék ezekre

    még az elején kitárgyaltuk, hogy a változtatások 99%-a pozitív a d2-höz viszonyítva (amivel azért bő 10évig elszórakoztunk az első rész után/mellett)

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Sirandrish #84 üzenetére

    hell végére szerintem úgy 85környékén volt a kari... aztán pár szint még viszonylag gyorsan ráment, ha farmoltad baalt, vagy az egyéb lvl85ös területeket :K 90fölött viszont halál volt a szintlépés, mert a szintkülönbség miatt már alig kaptál xp-t: halál nélkül farmoltál fél napon keresztül és mozdult fél centit a csík :B ...aztán egy cifra elitpakk, vagy kis lag, haltál és a bünti miatt többet buktál, mint egy heti munkád... én ezt a dolgot kifejezetten rühelltem a d2ben és örülök, hogy inkább cuccromlást raktak be a 3ban (mondjuk a simán elérhető lvl60 miatt nem is lenne logikos az xp-büntetés)

    ui: egyébként én speciel jobban élvezem a2 manó farmolását is,mint anno baal-ét :B dob néha oda is elég vicces pakkokat... (meg mindig van valami kedvenc területem, ahol végignyomok részeket a questline-ból és így próbálok pénzelni, gearelni magam... nekem akkor "ér véget" a játék, ha lesz minden kasztból egy 60-as karakterem inf dia kill-el... persze szólóról beszélek... onnantól kezdve pedig tisztán farmolás, cuccolás, rmah... de szvsz. akkor sem fogom unni... ez nekem ki fog tartani egy darabig, maximum a függés intenzitása változik fel-le)

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák