Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Lenry #7 üzenetére

    d3: dh - 200+ óra, barbi lvl60 inf a1 - kb. 30óra, monk lvl60 hell a4vége - kb 40óra, wiz - nightmare közepe - kb 30óra (ez volt az első karakter, lassan mentem vele és annyira nem is jött be)

    nekem nem csalódás a játék és még nem is unom :) rég volt ilyen, hogy meló előtt reggel 1-ig játszogassak...

    #10: azért jó gearben nem szabadna, hogy hellen problémát jelentsenek a rare pakkok... tegnap értem végig barbival a4-ben és többször is volt, hogy 2 rare pakkot összehúztam és úgy gyepáltam meg őket (akkor lehet csak maximum gond, ha televan molten+mortar+arcane+plagued+desecrator szutyokkal és telenyomják a környéket) ...aztán mondjuk infen már éreztem, hogy kevés a gearem, mert majd 0 resistekkel a trash lazán lement, első rare banda meg szétszedett... (ilyen az inferno, megszoktam már: öltözni kell)

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák