Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hcl

    félisten

    LOGOUT blog

    válasz kenwood #75024 üzenetére

    Amikor valami értelmes panasz volt, azt én is visszaveszem (pl. monitor néha lekapcsol - visszaküldte, és tényleg). Nem is egyszer volt már. Ez viszont azt hitte, hogy bagóért kap egy új kabátot.

    [ Szerkesztve ]

    Mutogatni való hater díszpinty

  • BiP

    nagyúr

    válasz kenwood #75024 üzenetére

    Azért létezik józan paraszti ész is.
    Ha van egy kép külön a hibáról, de nem karikázom be, akkor is legyen már annyi gógyija, hogy észreveszi. Ha nem sikerül, akkor dugja fel a negatívját.
    (más kérdés, hogy nyilván beleírom a szövegbe is, ha olyan a hiba.
    De egy 40éves kabáton egy pár centis hiba nem a világ, főleg nem ok a negatívra. Inkább örüljön neki, hogy csak ennyi).

    Az alaplapot illetően meg nyilván más a helyzet. Ha 2 slot nem megy, de nem szólok róla, és azzal magyarázom, hogy az én moduljaimmal bezzeg megy,akkor én vagyok a sáros. Ez tiszta sor.

  • envagyok

    veterán

    válasz kenwood #75024 üzenetére

    Alaplapot illik jó minőségben lefozózni, intelnél szigorúan foglalattal.
    Onnantól : állapot lásd képek.
    Tesztelésről illik telerakott rammal egy aida 30 perces stabilitástesztet készíteni. Látszódjon még, hogy megy a hálókártya, pcie videó mind a 16 sáv, hangkártya, és a sorozatszáma a lapnak.
    Onnantól: senki nem reklamálhat.
    Ahol én lakom nulla a kereslet, emiatt sokat postázok.
    Azért viszont nem szeretném én elbukni a terméket, mert a postás leejtette, vagy a vevő sztatikusan feltöltve összevissza hajlítva a lapot beleerőltette a házba, aztán miközben ott igazgatta, 1-2 smd-t lesodort hátulról, majd jó erősen be is csavarozta, reccsenésig, de a nagy kapkodásban a csavarhúzót is ráejtette a lapra elgörbítve a lábakat a foglalatban. Majd a hűtőt rossz (rövid) távtartókkal szintén jó izmosan tutira rácsavarozva a lapra szépen elgörbíti a procifoglalat környékét is.
    Szinte hallom hogy robbanak szét az ólommentes bga golyócskák a foglalatban,és a chipset proci alatt.
    Nem ismerem a vevőt, nem tudom van-e megfelelő szakértelme (azért mert valaki már rakott össze életében számítógépet, az nem egyenlő szakértelemmel) , nem tudom mennyire vigyáz a cuccaira.
    Ezért nincs nálam garancia.
    Személyes átvétel is csak nálam, ott a próbagarancia, próbálgathatja egész nap.

    BTW alaplapot olyan hibákkal hogy nem megy 1-2 ram foglalat vagy hálókártya, vagy usb simán el lehet adni piaci árhoz képest 25-50% diszkonttal.

    Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

Új hozzászólás Aktív témák