Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • koby11h

    aktív tag

    válasz opr #55189 üzenetére

    Én is láttam tönkrement gépet, ahol kilopták az LGA1156 proci hűtőt és egy helyen megfogatott LGA775 hűtővel próbálták helyettesíteni - nem sokáig bírta.
    Vagy láttam 52x sebességgel szétrobbant Eurodata CD-t, ami kivitte a meghajtó hátulját, beterítette a gépet és konkrétan a proci hűtő lapátban állt egy darabja a CD-nek.
    Láttam vízzel, sörrel, teával leborított laptopokat, áztattam alkoholba a vízzel felöntött gépbelsőt, de ultrahangos szárítóba rakva még 5 évig ment mire kimúlt.
    Láttam "majd én otthon összerakom Pistikével" lesarkazott AMD-t, kettétört ramot mert a ddr2-est is be lehet ám rakni a ddr-be. Szóval vannak tönkrement gépek, de alig volt közte simán elromlott. Legtöbbhöz kellett az emberi tényező.
    Cseréljünk procit, de hűtést nem. A HDD jól bírja ha kézben -10 fokban elviszem a szomszédhoz filmet másolni. Leejtettem, mert vagy ez vagy a TV - ki a f@szom visz fel az emeltre egyszerre egy gépet és egy TV-t!!!
    Persze ilyenje mindenkinek van, de olyan hogy egyik nap leállt és másnap nem indult, olyan a jelenleg felügyelt 300+ gépemből 5 éves kora előtt évente 1 ha előfordul, de inkább két évente 1 darab!

    "C3PO egyetlen igazi hibája, hogy választékosan fejezte ki magát a sok bugris között..."

  • DeFranco

    nagyúr

    válasz opr #55189 üzenetére

    a házamban 2 vagy 3 alaplapi távtartó hiányzik, azóta sem találtam hozzá. választhatok hogy vagy a memóriát berakva hajlik meg a lap a lemezig vagy a sata kábeleket, ház jumpereket berakva.

    esetleg választhatom még a 4 tűs tápcsati alatti részt vagy a videokártya alattit. :DDD

    thuglife

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák