Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #89309696

    törölt tag

    válasz snecy20 #49426 üzenetére

    Én épp ezért dobáltam ki a régi felsőkategóriás konfigjaimat. Nem szórakoztam vele aprón, bedaráltam, hogy ne kerüljön fel véletlenül se apróra újra aztán ment a kukába. E8600, Q9550, i7 920, PhenomII X6, Giga lapok hozzá jó felszereléssel, 1066, 1150 Mhz-es ramok, volt valami alacsony időzítésű triple kitem asszem Mushkin 1600 CL7 vagy CL6 talán, HD6870 CF, HD6970 meg ilyenek.... Meg a régi Innovatek, Zalman vízhűtés elemei hozzá.
    Drága cuccok voltak anno, normális árat úgyse ad érte senki, mutogatni nem fogom az aprón hónapokig, ma már a telefon is erősebb. Szar áron meg minek szórakozzak vele és akkor még a rizikó is benne van, hogy bármelyik behalhat bármikor. Legtisztességesebb megoldás volt kidobni.
    Meg ezeknél a régi cuccoknál amúgy is nehéz árat szabni, mert nagyon egymásba csúsznak. Ha egy Ivy i3 párezer pénz, akkor ami alatta van az ingyenes vagy én fizessek érte kategória. Értelmetlen szórakozni vele.
    Ja meg persze megtanultam, hogy PC-re költeni mindig csak annyit szabad amit feltétlen érdemes. Pont ezért.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák