Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • snecy20

    veterán

    válasz seniman #7577 üzenetére

    Alkalmazkodni valóban kell ehhez a sovány gazdasági helyzethez, elég durva kompromisszumokba kell néha belemenni ha az ember el akarja adni valamilyét, csak azt nem tudom miért gondolják sokan hogy az eladónak minden ingyen van - a benzin, a buszjegy, a postadíj. Kedvencem amikor találkozó előtt a vevő minden alkalommal azt várja hogy én hívjam fel. :) Vagy amikor kiadja az ukázt hogy küldjem ám neki az SMS-t ha megérkeztem...

    Napokban amúgy az mérgelt fel, hogy Xonar Essence STX kártyát kerestem viszonylag sürgősen, találtam is korrektnek mondható áron máshonnan - ha csak azt ide nem veszem hogy egy két éve 42-45k-ért menő hangkártyát van pofájuk a boltoknak most 60k környékén adni -. Átvételkor jól meglepődtem amikor az eladó a kártya alaptartozékait akarta nekem felárért odaadni. Néztem egy nagyot, mondom ez nem egészen volt belekalkulálva... Hajlottam az elállás felé, mert ez az arcátlanság kategória, végül megköttetett a biznisz, mert a kiegészítőkre pont nem volt szükségem. Ezt csak azért írtam le, hogy ilyen szinten jár a becsületesség.

    Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

Új hozzászólás Aktív témák