Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz kenwood #30062 üzenetére

    Az ssdk,vagy a belepo szintu ramok arat en sem ertem - én értem, ahogy a túlárazott sz@rokat is, sok aki nem ért hozzá, ezt kihasználják
    ha egy nyomorult vga 25-30k garancia nélkül, és 40-ért számlával - de ettől tekintsünk el - 3 év garival, újan, sokkal jobbat kapsz hol nem stimmel a matek?:) az érne 25-30k-t, nem egy feleannyit tudó kártya, ez csak egy példa a sok közül
    és hát no, régen ez működött, aki madarat akart fogni elküldtük oda ahova való, vakera, jófogás, itt ez nem volt divat, már kb rosszabb lett ez mint azok

    Az,hogy egy 1151-es i5 csak par ezer forinttal olcsobb hasznaltan,mint boltban,teljesen termeszetes. - mi benne a természetes? ne röhögtess már, bolti ár 95%-án veszek használt cpu-t, vállalom a hülye kommunikációt - tisztelet a kivételnek - fene tudja milyen sufni kiskeres cucc, macera' ha valami nem úgy lesz mint ahogy a hirdetésben volt, loooooool :d bemegyek a boltba, kapok teljesen újat, számlával, aztán ha azzal tudok valamit kezdeni az én bajom, ha nem, az is, de új, és nem kell könyörögni érte, és ott veszem ahol akarom, gond esetén tudom akkor is ott lesznek
    valószínűleg nem voltál itt a régi aprónál
    arról nem beszélve, amikor tényleg bolti ár felett akarja a pH@raszt eladni a terméket, mert rájött hogy neki nem jó, vagy azt látni utolsó ismert ára 300e, ezért csak most csak nektek 200k-ért - persze 100-at sem ér de az nem baj:d -
    idejét nem tudom már mikor vettem itt valamit, ha igen csak régi tagtól veszek

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák