Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dare2Live

    nagyúr

    válasz mjani1172 #15 üzenetére

    Kérlek ne kevered a kirakta Adidas kínába a gyártást aztán jött a kínai adidast avval amikor kínai cégek ledömpinbgelték/bedöntötték az EUs cipőgyártást.

    És kis olvasnivaló kezdésnek.
    [link]
    [link]

    Az adios plda elismerem szerencsétlen volt nem azt a vonalat dömpingelték le de ettől még valid.

    De hamár Huawei az megvan, hogy lett Huawei nagy? A 4Gvel. És amikor a 4G berobbant, hogy tudta villámsebessen kiszorítani a fő Europai vetélytársait? Hát ugyanazt adtákmint az akkori piacvezető. De minden ugyanott volt. De még a dokumentáció is teljesen egyezett. 30-40%al olcsobban.
    Nem volt nehéz. Elloptak mindent. Nem volt fejlesztési költségük. Aztán a kínai állam jól kitömte őket pénzel és ledömpingelték a piacot. Így lett a Huawei nagy.
    Részletekért el lehet indulni a lex nokiatól. sztem 99% nem is APT volt hanem belsős kiadott mindent a Huaweinek. Tudtommal soha nem kapták el.

    na legyen on is. Huawei bukik. Leválasztja Honort. Ezek után ránézek a cikkre dual ring... egy helyen láttam én ezt így egy az egyben P50. Olvasom tovább látom Honor wtf. Erre beugrott pár eset ld feljebb. Kínánál soha nem működött az, hogy kitiltanak egy céget mert 2hét múlva más volt a termékre rászitázva. Mire az EU eljutott oda, hogy mi is van az EUs jórészt olasz cipőiparnak ld feljebb már löttek.

    don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

Új hozzászólás Aktív témák