Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • enginev3.0

    félisten

    válasz Kasya #58 üzenetére

    Minőségi jó telefont

    Én ezt preferalom jó pénzért

    Legyen jó kamera ami általában nekik megvan

    Nagy akksi

    A normális kijelző stb-t pedig már nem kell írni 2019ben

    Igazából ha tud olyat mint egy p30 pro vagy s10 stb akkor elkérhetik az árát, akár ugyan annyit is (persze ha eszük van akkor legalább 10-20%kal olcsóbban, mivel már kevésbé ismert gyártó)

    Pl egy Oneplus szerintem pont annyival olcsóbb amennyivel gyengébb (pl kamera)

    Emellett természetesen a htcnek is mindenképp kell kiadni kisebb kategóriás telefont amit a nép megvesz és szeret, de annak is normálisnak kell lennie mint pl egy redmi, persze annál drágábban (hiába is várnánk tőle redmi árakat)

    Én attól félek hogy ha pl csinálnak egy közép kategóriát azt kötelező módon elbaccák pl a nagyon kis akksival aminél imádkozni kell hogy kibírja estig nyugodt használat mellett , ezt mára már nagyon gyűlölik az emberek

    Csúcskategória esetén viszont semmi kétségem nincs a gyártó felé, mert azért oda szokták tenni magukat

    Szerintem ha ismét képesek m7 szintű csodát hozni akkor a régi vásárlók nagyrésze igenis visszatér hozzájuk, köztük akár én is

    Ja és persze marketing ami régen sem volt itthon az erősségük, azon kívül hogy egy rövid ideig reklámozták magukat a BL-ben, a legtöbb ember régen sem tudta mi az a HTC, csak a nagyon telefon témába lévő emberek vették őket, főleg pl itthon

    A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

Új hozzászólás Aktív témák