Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #56573440

    törölt tag

    válasz <Adamsky> #63 üzenetére

    Kinek mi ugye a felhasználási célja. Egy kézzel használható? Már az 5"-ra is azt mondom hogy nyeeeeh, pedig nem kicsi a kezem. Tök jó akkor legyen kisebb. Jah de akkor meg azon nem tudok kényelmesen levelezni, meg yt-t nézni szobabicikli közben, meg úgy kontentet fogyasztani.

    Nekem pont rohadt nagy mondás a "kávamentesség" mert pl nem mindegy nálam, hogy adott készülék méretben 5.5 vagy 6.4" kerül be. Egyiket se tudod már egy kézzel használni, akkor meg közel azonos külső méretek mellett miért ne legyen több? Fura, én nem nyúlok bele, nincs melléklikk ilyenek miatt. Ahogy a hátlapi ujjlenyomat érzékelő is nálam must have, mert ott fogom meg a készüléket, és tádám.

    Egyébként van szerencsém ahhoz a beszéd hangszóróhoz, napi szinten nem keveset pofázok, köszi, teljesen élhető.

    Én pont nem látok semmi hátrányt a káva minimalizálásán, normál használatnál nekem 0 hátrány mellett rengeteg előnye van. Én konkrétan várom, hogy ki hozza ki a full kijelzős telefont, ahol sehol semmi nincs, és 6.4+". Aki telefonálni használja meg tömegközlekedésen, annak van kisebb. Kapcsrajzot nézni, levelezni, kontentfogyasztásra én ennél kisebbet köszi de nem.

Új hozzászólás Aktív témák