Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • adalbert1

    veterán

    Egyrészt az irány nagyon tetszik, üdvözlöm az elektromos autók térnyerését, én is szívesen vásárolnék majd egyet, de egyelőre nem látom, hogy infrastruktúra oldalról hogy lesz megoldva, hogy kellő mennyiségű és elérhetőségű töltő legyen majd itthon.
    Most ha tankolnom kell, útbaejtem a benzinkutat amikor amúgy is megyek valahova, és jó esetben pár perc alatt végzek.
    Ehhez képest régi építésű társasházi lakásban lakva nem látom, hogy miként tudnám otthon tölteni, vagy akár csak az utcán megoldani elég gyorsan és kényelmesen (az szerintem az emberek nagy többségénék nem opció, hogy szabadidejében töltőállomásokat vadásszon, vagy hogy pl. a heti nagybevásárlásra időzítse az autó feltöltését valamelyik áruház parkolójában - pl. mi van, ha nincs szabad hely?-).
    Természetesen családi ház mellett nagyon jó lenne, akkor ez az egész töltősdi nem is lenne annyira érdekes, akkor már csak azt várnám, hogy ne legyen jelentősen drágább, mint egy benzines modell (vagy elengedném a kérdést, és mondjuk vennék egy használt Leafet).

Új hozzászólás Aktív témák