Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • updog

    senior tag

    válasz lezso6 #423 üzenetére

    "Szerintem tisztelet mindenkinek jár. Legalábbis amíg normálisan viselkedik."

    Egyetértek. Ezért nem tudom tisztelni az emberek ~90%-át :D (persze, most jön az, hogy akkor ki is megy szembe az autópályán, szerintem egyéni értékrendekről fölösleges vitatkozni)

    Látod, most még csak feszegetik a határokat az ecigisek, aztán majd ugyanaz lesz, mint a rendessel, hogy mindenhol attól lehet fulladozni, aztán majd meg lesz az is szabályozva (lesz is felháborodás), végül - nem meglepő módon - az élet menni fog tovább.

    Csak azt nem értem, miért nem ugorhatunk oda rögtön, hogy OK, én elfogadom, hogy van akinek ez az élet része, és mindenki úgy használja, hogy az a lehető legkevésbé zavarjon másokat, ahelyett, hogy kifogásokkal mentegeti magát.

    (#424) t72killer én még ezzel is egyet tudok érteni. Szomorú aktualitása, hogy faterom (végre) kipróbálta az e-cigit, de annyival drágább a rettenetes barna szivarkáknál, hogy le is tette. Emiatt viszont konkrétan rossz szemmel nézek apámra (persze próbálom rejtegetni), amikor a füstös kezével (hiába mossa meg), a büdös ruháiban ölelgeti az unokáját.

    "...jól felhergelheti/stresszelheti a nikotinos párával - és persze azon tudatlan nemdohányzókat, akik azt hiszik, hogy az füst." :((( :W

    "Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

Új hozzászólás Aktív témák