Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • maiden8

    csendes tag

    válasz Polarstar #50 üzenetére

    A tesztet elolvasva mondanivalóm úgy kezdeném, hogy egy kereskedő vagyok aki WayteQ és Concorde termékeket is árul.
    Emellett szeretek blogolni egy oldalon és egy jó barátnak köszönhetően ConCorde navikat és tableteket tesztelhetek, beletartozva egy belső tesztelői körbe.
    A tesztből azt érzem mintha két készülékről beszélnénk! A PH nem egyeztetett a készülékről a cns fejlesztőivel?
    A 9.7IPS-t február közepe óta ismerem és használom. Mivel a belső tesztelőkkel titoktartásit iratnak alá, így nem tudom mit mondhatok a belső életből, de szerintem ezért remélem nem büntetnek meg.

    a,
    A PH által tesztre kapott készülékről jól lenne tudni milyen készülékállapotról írtak.
    Kihangsúlyozták, hogy tesztkészülék, meg fehér doboz, de én nem látom a hátulján a levakarhatatlan concorde matricát és a tesztelői számot.
    Miért?

    Ismereteim szerint: a tabletről fül alatti az utolsó szám a kiadott romverziók változata.
    Nálam eddig ilyen ICS 4.0.3 frissítések voltak:
    0220, 0302, 0309, 0320

    Uraim megmondanátok, hogy hány hazai tabletben van már hivatalosan ICS?
    Wayteq xTAB 100s ???? ó ó ó az gingerbread, az ICS ről itt szó sincs.

    b,
    Nálam olyan változat van amiben van bluetooth.
    Tudom, hogy a tesztelők fele BT-s, a másik fele a BT nélküli változatot kapta. A PH-s gép ezek szerint egy BT nélküli. Talán akkor így kéne írni!
    Én tök feleslegesnek tartom egy tabletbe a BT-t, egy ilyen modul a felhasználók többségének felesleges árfelhajtó tényező.
    Aki akar BT-t az vegyen BT donglet és dugja ezt rá, és lesz is BT és ez olcsóbb!
    1800 Ft áfásan!

    Látom BT modulban mindenki iszonyúan jól informált.
    Ha kimoderálnak ezért akkor oké, de én azt hallottam, hogy egy beépített BT modul 9 dollár ( HW + licenc), szóval felesleges árfelhajtó az 1800 Ft áfás királyi magyar forint függvényében.
    Egy ilyen dongleval pedig már lehet akkor egy BT GPS-el párosítani és lehet navigálni akinek 10"-on van navigációs ingerenciája.

    c,
    A teszt lehúzta az adatkapcsolati lehetőségeket.
    Egy szót nem szól a teszt a wifi fül alatti "további kapcsolatok" menüről.
    - A készüléken azért van két micro USB aljzat mert ezen van kivezetett UART GPS, vagyis egy USB-s GPS egeret rádugva megint lehet vele navigálni.
    Tehát aki a navin rugózik az vegyen egy ilyet és navigálhat.
    - A készülékben van USB2LAN támogatás.
    Vagyis egy ilyen dongleval vezetékes hálózatra dugható.
    - A készülékben van 3G mobilnet támogatás, ha valaki 3G-t akar akkor vegyen ilyet, nem hiszem hogy a nap 24 órájában mobilnetre van szükség a wifi képesség és a LAn képessége mellett.

    Ha ez mind beépített lenne akkor az lenne, hogy túl drága.
    Szavaztassátok meg, hogy kinek fontos egy 10"-os tabletben a BT a GPS és a 3GSIM megléte.

    d, Ismeretem szerint épp azért nem került még kereskedelembe a készülék mert az ICS-t finomítják.
    (a pont)
    Szerintem a hívatalos fórumukba bárki beírhatja az igényét és meglátjuk mit sütnek ki belőle.
    A korábbi készülékeiknél mint 7030 és 7015 én azt éreztem, hogy a felhasználók igényeire odafigyeltek és így került be a DVB-T vagyis a földfelszini digitális tévéadás vételének lehetősége.
    Az egyik fejlesztő srác pedig most mutatta egy még újabb romját amibe betette, hogy PS3 vagy xbox360 kontrollerrel is lehessen vezérelni a játékokat.
    Ilyen máshol hol van hivatalosan?

    Akinek ingerenciája van kipróbálni az tudjon róla, hogy tesztkészülékek megjelenés elött is kipróbálhatók a concorde központi szervizében.
    Addig minden egyes teszt szubjektív.
    Viszont én is kedvet kaptam egy teszt megírásához. :N

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák