Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Romvr

    őstag

    válasz Jim-Y #444 üzenetére

    Csak megerősítettél abban hogy jól döntöttem előrendelésnél. Amint megérkezik hozzám csinálok egy átfogó tesztet a készülékről a Logout blogomra.
    Amit eddig tervbe vettem:
    - Kijelzője különböző fényviszonyoknál
    - Oprendszer gördülékenység
    - Netezés/filmlejátszás minősége
    - 1-2 játék futtatása
    - Akkumulátor üzemidő / melegedés
    - Bővíthetőség (ugye az USB csatik + SD kártyák)
    - Filmlejátszás HDMI-n át TV-re
    - Wifi minőség / használhatóság
    - Irodai alkalmazások használhatósága
    - Ebook-ként való alkalmazás (ezt már kérte ismerős)

    Ha valakinek még van ötlete Privátba megírhatja nekem és beleveszem a tesztbe ha olyan dolog.

    "(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

  • delbarta

    senior tag

    válasz Jim-Y #444 üzenetére

    Kösz a leírást. A cégünknél vettünk még amikor megjelent egy wayteq 100s-t és amikor kibontottuk láttam, hogy az kijelző egyik sarka (az üveg), magasabban van mint a többi háromnál. Ha letettem az asztalra akkor nem a káván feküdt fel, hanem az üvegre. Visszavittem, adtak egy újat, kibontottam, az még rosszabb volt, úgyhogy azonnal hoztak egy másikat, az már jó volt. Ezt csak a gyárilag hibás cucchoz egy adalék. Egyébként a megjelenés napján vettem, másnapján vittem vissza, és már vagy 6 volt ott amit visszavittek. Sokkal gyorsabban hozzák ki az új gépeket, mint a concorde, de sajnos a MEO-ra nem sokat adnak.

    (#447) zedok: Az a fólia nem ugyanaz mint amit ált. használni szoktak a népek. Az csak sérülés ellen van rajta.

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy S3 + Samsung Galaxy Tab2 P5110

Új hozzászólás Aktív témák