Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nnivan

    tag

    válasz Bog #28 üzenetére

    A video telefon csak egy kis funkció a tellában, igen, csak éppen 15 évet kellett várni rá a dynatac8000-óta. És tk. nem is egy olyan nagy szám, csak 1--2 ellenállás kel a tellába és kész.

    1 Oldal? PL. hogy van az, hányan videotelláztak már itt? KÉp a képben? Hol van a kisablak, hol van a nagyablak? Szakadozik a kép, vagy folyamatos és a hangminőség télleg milyen, vagy most ugyanaz mint sima hívásnál? És a csengőhangok videóhívásnál? Semmi külömbség? Jól van. Megszakad a hivás, vagy folyamatos? Képminőség, az enyém és a hívotté? Letöltésnél gyors? Érezhetően gyors? Vagy csak úgy tölt? Folyamatos? Megszakad?

    Hát szerintem meg nem is volt a tesztelő 3g lefedett helyen és még csak 3g kártyája sem volt és egyet sem tudott vele videotellázni. De írtam megértem. Ezért írtam, hogy nem sok értelmét látom. Meg azért mert abban is biztos vagyok, hogy amelyik tellába beteszik a 3g-t abba a többi ficsörből kevesebbet raknak, talán azért, hogy nem legyen túl drága a tella. Kivéve persze az oprendszeres nokiákat.

  • _seth_

    veterán

    válasz Bog #28 üzenetére

    :)

    Szóval pont a lényeg az amiről felesleges írni mert mindegyikben ugyanaz :) Pl engem érdekelne, hogy vidótelefonálás (na ez valóban egy hülye szó :) ) közben a kép mennyire kivehető, folyamatos-e a kép vagy szaggat, pár képet is megnéztem volna, hogy milyen videót. közben és hogyan is lehet azokat az ablakokat rakosgatni. Vagy pl 3Ghez kapcsolódik az is, hogy pl egy online adás mennyire élvezhető rajta... stb... szal erről igenis lehetne írni és nem kellene 1 oldal a telefonkönyvről ami már valóban felesleges mert az ericsson A1018-as telómban is volt anno...

    (Nem a levegőbe beszélek mert már volt 3G-s, agps-es telóm ráadásul motorola..., ezekről a telókról rengeteget lehet írni...)

    Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

Új hozzászólás Aktív témák