Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • andree

    csendes tag

    Sziasztok!

    Jelenleg még egy öregecske (4-5 éves) bt878-as tunerem van és szeretném lecserélni vagy egy theatrix-re, vagy egy leadtek pvr2000-re. Számomra nagyon fontos lenne, hogy az upc-s konverteres csatornákat is tudjam fogni, ami viszont ha jól tudom csak jó minőségű tuner egységgel megy (talán mert gyenge a jel, vagy valami ilyesmi).
    Hangsúlyozom, NEM dekódolni akarom a csatornákat, ott figyel az upc konverter a tv tetején, elő is vagyok fizetve, csak valamiért a konverterből kijövő csatornákkal van baja a kártyámnak.
    A mostani tuneremmel a hagyományos kábeltévés csatik jól jönnek, csak a konverteresek mákosak rendesen (pedig ha ugyanazt a drótot a számítógépből visszadugom a tv-be, a kép tökéletes).
    Szóval a nagy kérdés számomra az, hogy melyik gyártónak jobb szerintetek a tuner chip-je, esetleg van-e valaki aki ilyen felállásban veszi az adást (kábel -> konverter -> sz.gép tv kártya) és van tapasztalata a kép- és hangminőségről.
    Mivel tuner kártyát nem fél évre vesz az ember, mindenképp olyat akarok, ami minden csatit frankón vesz, viszont kipróbálni meg egyiket se vihetem haza :D

    Köszi!

Új hozzászólás Aktív témák