Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • persil

    nagyúr

    válasz Rusi #19 üzenetére

    Tudom, hogy nehéz minden igényt kielégíteni, meg a különféle mobilokat beszerezni, de egy strapamobil tesztje "strapa" nélkül nem sokat ér.

    Most kiderült, hogy egy 800mhz-es android mit tud(eddig is tudtuk), kiderül, hogy szar a fényképezője(jah, strapamobil), szar a hangja(hát igen, ez sem meglepetés) és, hogy mocskosul túl van árazva(sokszor ez is alap.).
    De, hogy mit bír, arról fogalmunk sincs. Leejthetem másfél méterről... Ez semmit nem mond. Anno az iPhone 4s-t a megvásárlás hetében, elővétel helyett konkrétan kirántottam a zsebemből, mint egy cowboy. Az nem másfél méter volt... Az lenne a csúfos, ha ezt nem bírná ki egy mobil.
    A külső masszivitás meg megint zsákbamacska.

    Egyszer volt egy baromi jó samsung vs sonim törésteszt. Na egyrészt kiderült, hogy hiába látszik valami ellenállóbbnak, ha nem az. Másrészt meg egy strapamobil teszt erről kéne szóljon.

    Félreértés ne essék, tudom, hogy nem ilyen egyszerű a dolog és a tesztjeiteket is imádom, csak strapamobilok esetében hiányzik egy kis szadi, mert az a legfontosabb.

    [ Szerkesztve ]

    Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

Új hozzászólás Aktív témák