Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Somatom

    veterán

    válasz g4mer #24 üzenetére

    Érdekes megközelítés. Egy átlag felhasználónak minek csúcsteló? Az viszont sztem normál, hogy egy csúcstelóval szemben az elvárások sem átlagosak.

    Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

  • PaksiPeter

    aktív tag

    válasz g4mer #24 üzenetére

    Persze, hogy nem használja ki az átlag felhasználó, mert nincs neki. Ami nincs, azt nyilván nem tudja használni, ahogy én se tudom azt a funkciót használni, hogy az iMessage programban 15X nyomok szivecskét, akkor valami cuki animáció jön elő. Nos ha ezt összevetem mondjuk az íriszszkennerrel, ami áldás volt a Covid idején, hogy maszkban és kesztyűben is tudtam fizetni a kasszánál, hát nem kérdés, hogy mi a hasznosabb (számomra). Nyilván a tinilány meg inkább a szivecskés animációra esküszik, legalábbis ha rajta kívül más is használja az iMessage programot. Most meg csak kényelmi funkció, hogy mikor pörküttes vagy vizes a kezem, akkor is tudok telefont oldani.

    Ezt nem így kell elképzelni, hogy naponta 12X használom a stylus pent távolsági exponálásra, de amikor kell, akkor tudom használni. Viszont ha ápgrédelnék 5 kilóért ájfonra, akkor semmi nem lenne, tehát lefelé váltanék és még fizettem is. Viszont ha Samura váltok, akkor csak az íriszszkenner lenne mínusz.

    Abban viszont igazad van, hogy nem sok újat tudnak manapság felmutatni, ezért nem is váltok.

    Microsoft Bluetooth® Mobile Mouse 3600, 60Hz használó, szinte csak gyári alkalmazások használója.

Új hozzászólás Aktív témák