Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • D1Rect

    félisten

    válasz for3l #19 üzenetére

    Lehet használni bármilyen segédprogramot? Nem.

    A gondolatmenetedet folytatva, lehet valaki azért kezdett el botot használni, hogy utólérje a maphackel előnyt szerzetteket....

    "The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

  • proci985

    MODERÁTOR

    LOGOUT blog

    válasz for3l #19 üzenetére

    elöljáróban: aki nem érti a kifejezéseket, az ne magában keresse a hibát. ennél egyszerűbben a véleményemet nem tudtam leírni, a dolgokhoz érteni kell a játék mechanizmusát is. röviden: a +1nél sokkal bonyolultabb a dolog.

    jah, csak legutóbbi banhullámnál pont, hogy az MapHack miatt bannoltak, bot miatt meg nem (bár utóbi MH nélkül ritka). loader szerintem más miatt gáz, de több diot másképp is lehet futtatni.

    a dupe ronda dolog, bár mintha a laggos dupe már nem működne. amiatt egy időben eléggé megnőtt az általános lagg a szervereken.

    ha nem lennének botok, akkor nem lenne HighRune pár ISTért. sőt, nem lenne IST sem. az ImmortalKing set pgemért is elfelejthető lenne. olyanokat hallottam egy időben, hogy asia3mon sokkal keményebb a szűrés, ennek következményeképpen nincsenek imba cuccok. arra, hogy 40/15 essen, eléggé kicsi az esély. ugyanígy a 45allreses pala shieldekre, ne adj isten ethben. perfect eldrich? perfect fathom? deaths web? nem lehetne enigmát kirakni, úgy meg sorcok kivételével nem az MH hiánya lenne a fő probléma.

    hammerdin működik tele nélkül is, de lassú (FRWre rá kell menni). eledru macerás, summon nekró macerás (lassú de stabil rongyokban is amíg maxos az lgt res), sorcok rongyokban nagyon sérülékenyek, javama működik és gyors (bár lehet nem lenne pár pgemért low titan, ami nélkül azért gázos a helyzet), psn és bone nekró pl1 fölött felejtős, bár alatta egész jól megvan gyenge felszerelésben. trapassa ügyes játékosnak használható a crowdcontrol skillek miatt.

    én singleben játszottam, sok évig. lett 17-18 lvl82+os karim a végére, amikkel mind megvolt hell baal. vexnél nagyobb rúnával emlékeim szerint sose találkoztam, pedig runoltam sokat. nagyon sokat.

    MHra meg: az átlagos run időt csökkenti nagyon nagy mértékben, namármost kb olyan lvl87-88tól (pontosan már nem emlékszem, 2-3 éve váltottam retro modra egy éve pedig inaktív vagyok) már csak és kizárólag Listerék adnak érezhetően XPt (Baal a gyorsan megvan és jól dob miatt érdekes ott). azok ellen, akik nem használnak MHt, ez kitolás.

    arról nem is beszélve, hogy az MHk egy része mutatja a lénycsapatokat is. onnantól kezdve ez pedig durva csalás, aki teleportált be már véletlenül sorccal egy extra stong extra fast frenzytaur csapatba, az pontosan tudja miről beszélek. meg ki lehet festetni az MSLE/MSFE lényeket is (kb ezek azok, amik egy fullos lvl90+os hammert/summonert is azonnal ki tudnak nyírni). ugyanígy, lvl85 areakban is csak a champion/unique lény(csapat)ek érdekesek. és van ám HC is...

    ja, mint mondtam, singleben játszottam csak. a játék a polcomon van, viszont baráti körben ez nem mindenkivel volt így, én meg velük szerettem volna játszani. amire meg megvették mind, arra meg áttértünk a retrora.

    összességében tehát szerintem az MH ártatlan a bot meg extrakáros nem igaz. mindkettőnek van káros hatása, de a gyakorlatban nagyon is befolyásolják a játék gazdasági mechanizmusait. az átlagos játékos számára pozitívan, egyébként fullos karaktert kb nem lehetne összehozni. bizonyos dolgokhoz (pl8, pvp) pedig nagyon jó felszerelés kell.

    [ Szerkesztve ]

    Don't dream it, be it. // Lagom amount.

  • Viktor77

    titán

    válasz for3l #19 üzenetére

    Minek neveznéd a maphack-et egy olyan játékban, ami véletlenszerűen generálja a térképeket?

    Csinálni kell. Kész. Pont.

  • velizare

    nagyúr

    válasz for3l #19 üzenetére

    mindenféle előzmény nélkül törölték?

    miért van az az érzésem, hogy a haverjaid nem teljesen őszinték veled?

    [ Szerkesztve ]

    Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

  • mephi666

    nagyúr

    válasz for3l #36 üzenetére

    értem, de ezt az egészet úgy fogom fel, hogy játék... világéletemben inkább single párti vagyok/voltam és bnet-en is főleg jelszóval védett játékokat hozok létre, ahol szórakozok... (az ok főleg az, hogy kiszámíthatatlan időnként/időket tudok játszani és emiatt nem akarok másokat feltartani) teszek magasról rá, hogy most akkor hány ezer bot dolgozik a szerveren és kik használnak mh-t... én elszórakozok, jól érzem magam és kész... a többi nem érdekel... ha esetleg cuccokat szeretnék elpasszolni/venni, akkor szoktam más játékokba is belépni... nekem jó ez így, akik meg törvénytelen dolgokat használnak, azok viseljék a következményeket és slussz...

    a legjobb példa: rengetegen lopnak/adócsalnak és ebből halmozzák fel a vagyonukat... én speciel nem élek ezekkel a lehetőségekkel, hanem inkább élem a csóró, de nyugodt életem... ha esetleg ilyenre vetemednék és elkapnának, akkor nem mondhatnám azt a bíróságon, hogy: "hát de a szomszéd jóska is 2 kocsmát rabolt ki a múlt hónapban és azt hittem, nekem is szabad" :) érzed, hogy hasonló a helyzet? nem szép dolog, hogy botokkal termelik a cuccokat meg minden, de ez nem jelenti azt, hogy innentől kezdve mindenkinek mindent szabad...

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák