Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cairojack

    aktív tag

    válasz Danny750 #9 üzenetére

    Nem azt mondtam, hogy másolják le az 520-at, hanem hogy okuljanak a példájából. A Nokia csinált egy olcsó telefont, és közel 30%-al nőtt a piaci részesedése. Szerintem a BB-t is megdobta volna, ha kiad egy telefont 80k környékén, de olyat, ami veri az összes többi 80k-sat. Ha ár/érték arányban a legjobb tudott volna lenni a középkategóriában (mert azért lássuk be, a 80k közelebb ár a nagyobb tömegek által is megfizethető árhoz, mint a 160), akkor durranthatott volna.

    Ehelyett - autós példával élve - Ferrari áron adtak egy BMW-t, és elvárták, hogy annyit adjanak el belőle, mint Golf-ból. Elmebaj. Nem tudom, hogy mire számítottak, mi fogja eladni a telefont. A neve? Megkopott. A biztonsága? NSA ugyan úgy lehalgatja őket is, mint a többi platformot. Hardverben és kinézetben maga volt a szürke egér. Ára meg verte a csúcs telókat. Szóval tényleg nem értem, hogy mi volt az elképzelés.

    (#13) Danny750
    "Nem a qwerty-re koncentràlnak csak, de jò ha van az is..." Jó mi jó, de nem ez a jövő. Pillanatnyilag talán megállítja a zuhanást (bár én ebben sem hiszek), de hosszú távon ez visszafelé fejlődés. Szerintem a QWERTY ma már rétegigény, ugyan úgy, mint az én 4 col mániám.

    Ha azt mondta volna a CEO, hogy 50-50%, akkor azt mondom, hogy ok, de hogy ha ez azt jelenti, hogy 4 QWERTY-re jut 1 érintős, akkor szerintem game over. De nem vagyok jós. Csak egy vélemény.

    [ Szerkesztve ]

    4 col fölött minden phablet... nekem 4 colnál nagyobb telefon, soha az életben nem kellene. Ha fizetnének se...

Új hozzászólás Aktív témák