Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rbalint88

    addikt

    válasz teo77 #9854 üzenetére

    huhú, vissza fogod még sírni a z10-et a gyerekbetegségei ellenére... volt htc trophy 7, lumia 800, lumia 820. ami szerethető bennük, az a rendszer alapvető sebessége és stabilitása, ennek viszont a botrányos fapadosság és a funkció kárára történő dizájnolás az ára néha.
    a z10-nél néhol inkább kevésbé elegáns a dizájn, viszont a használhatóság az tényleg 10/10, plusz egy elég jó hardver van alatta, ami pár évig használható marad, szemben a legtöbb lumiában találhatóval. a kijelzőfelbontásról ne is beszéljünk, a lumia 800 amoled-je meg tényleg egy szemét a z10 kijelzőjéhez képest.
    ami z10 árban van, az kb a lumia 820, de ott hasonló méretű kijelzőre csak 800x480 képpont jut, de szerencsére az már normális lcd kijelzős, nem annyira szőrös, de kicsit közelebbről nézve már zavaróan pixeles a z10 vagy egy iphone után.
    htc 8x lenne hardveresen a legközelebb a z10-hez kijelzőt tekintve, de az elég drága és nincs rajta nokia navi (de talán lehet rá utólag rakni már?)

    [ Szerkesztve ]

  • lezerpiramis

    őstag

    válasz teo77 #9854 üzenetére

    Nekem is volt L800-am a 9900-as mellett, de a Z10 erkezesevel ment a levesbe - leirom hat en is, hogy miert: Hub, sokkal jobb uzenetkezeles, ertesito LED, valodi multitask, remek virtualis billentyuzet, jobb bongeszo, bovitheto memoria, cserelheto akksi, BBM, hasznalhato(bb) GTalk-kliens.

    Ja, es nem kell Zune :)

    Egyebkent remek telonak tartom a L800-at is.

    [ Szerkesztve ]

  • DJosef

    őstag

    válasz teo77 #9854 üzenetére

    Amit nem szerettem a Lumia800-ban az a push üzenet hektikus működése, a zune, és a kijelző közelségét érzékelő szenzor hibás működése. (hívás után néha nem kapcsolt vissza a kijelző)

    Amiben jobb a lumia az szerintem a rendszer folyamatossága. De itt tényleg miliszekundumokról beszélünk. A lényeg: I LOVE THIS PHONE!!!

    [ Szerkesztve ]

    Forget about it

  • hsrasus

    aktív tag

    válasz teo77 #9854 üzenetére

    barátnőmnek lumia 820-a van és a szűk baráti körömben jópár embernek (800, 920, 625). nem mondom, h húde értek hozzá, mert nem szoktam olyan sűrűn nyomogatni, viszont a személyes véleményem a lumia 820-at összehassonlítva a z10-zel a következő:
    pro:
    - normális kamera appok (nem mintha nagyon sokat fényképeznék telefonnal, de itt vannak beállítási lehetőségek, plusz panoráma és nagyon jópofa gifkészítő, azért akárki akármit mond nyaraláskor és ha van az embernek szabadideje jól jön)
    - előretelepített, offline, magyarul tudó nagyon jó GPS (szerintem egy hagyományos telefonról érkező embernek, átlagfelhasználásra ez az egyik legnagyobb húzóerő, a másik pedig az előző pont)
    kontra:
    - vicces módon a szánalmas kamera alkalmazása ellenére z10-zel jobb képeket készítek, mint l820-al (sztm jobbak a színek, élesség) :Y
    - a kijelző minősége z10-nek sokkal jobb
    - a kommunikációs képességei messze elmaradnak a z10-hez képest (úgy értem, hogy telefonálásra, meg sms-re jó, de egyébként pl gtalk üzeneteket rendszeresen nem szokott megkapni, vagy késve, arról nem is beszélve, h nincs HUB :P )
    - a z10-hez képest szerintem érzésre a rendszer picit lassabb, nem akad vagy ilyesmi, hanem olyan nyugodtan komótosan teszi a dolgát (hirtelen a régi merci vs bmw összehasonlítások jutottak eszembe, remélem van aki érti mire gondolok..)

    ezek jutnak most hirtelen eszembe.

    amúgy a héten néztem a bb térképet, a gyárit és úgy tűnik végre működik benne a keresés, lehet valamikor kipróbálom már hogy szuperál... :DDD

    most látom, h kvázi-tag lettem :C :DD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák