Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sasa134

    addikt

    válasz Bobby G. #7463 üzenetére

    Szia,

    ha a 9000-re nosztalgiával gondolsz, és hiányzik a full fizikai gombsor, a Q10 a készüléked. Ha elvagy a virt. bill-el és a nagyobb kijelző az amire vágysz, akkor válaszd a Z10-et. Maga az OS mindegyiken smootth és nincs különbség sztem az élményben. Najó, sztem (engedtessék meg ennyi részlehajlás ebben a topicban), a Z10-en vhogy jobban adja magát a gesztusvezérlés, a Q10-en a felső gombsor mintha picit zavarna a képernyő simítgatása közben. Q5-ön ezt már máshogy oldották meg.
    Ha elsősorban kommunikációs eszköz kell, ne habozz, ne keress tovább, megtaláltad.

    #7462) lugosi

    +1
    telefon az telefon, és óriási tévhit, hogy mindent le lehet fotózni vele.Én olyan csodálatos zajtengereket kapok barátoktól iphone4S/5-ről, hogy csak csuda. Sztem a z10 használható képeket készít, tudni kell helyén kezelni az egészet. Ahol a z10 kevés, ott a ájfon4-5 is, de ott nem is jutna eszembe ekkora bolhapiszok szenzorméretű eszközzel komoly képeket lőni - nem várom el tőle. Emlékek megörökítésére tökéletes, de minőségi munkára nem telefont használ az ember. Egy m43/APS-C szenzorú géppel egyik sem versenyez, sem dinamikában, sem zajban, sem részletességben, semmiben...

    [ Szerkesztve ]

    Avanti Roma

Új hozzászólás Aktív témák