Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zombinyul

    addikt

    válasz ViZo72 #34934 üzenetére

    Az uptime adatait hol talalom? Lama vagyok tudom, de nem talalom. Az ESX appig tegnap tobb oras Googlezas ugan eltalaltam, de ennel tovabb nem.
    Koszonom szepen a reszletes leirast, jovok eggyel! :R

    Egyebkent igy siman elkepzelheto hogy valoban raktarbol szarmazo, fel eves telefon. Korrekt volt a srac, mert ezt a 20% korul kikapcsolos dolgot is elmondta, meg hogy vigyazzak ne meritsem le nagyon, mert ott megkergul a telefon. Nem is ertem miert rugozok ezen a "telefon kora" teman. Velem egyidos, szinten csaladapa srac volt, a telefon vetel utan vagy 1 orat dumaltunk. A vilagon semmi oka nem volt hazudni a telefon korat illetoen... Szep allapotba is van a keszulek, az akksija pedig nincs elgyengulve. Talan azert izgat a dolog, mert nincs ra garancia, es erdekelne mennyire szamitsak megbizhato mukodesre. Nyilvan egy fel eves telefob kesobb kerul szervizbe, mint egy tobb mint 2 eves. :) Tudom hogy nem fogyott a varakozasnak megfeleloen, es egy idoben millioszam voltal raktarkeszleten a telefonok. Errol is tobb cikket talaltam tegnap (nem is ertem miert, tenyleg nagyon jo telefon). Na mindegy, ha megtudom az osszes hivasidot, legalabb azzal tisztaban leszek mennyit volt hasznalva. Tenyleg jol eldugtak az adatokat.

    A WIFI csatlakozasi problema egyszer nalam is jelentkezett.
    Reggelre PIN kodot kert, tehat mar egy ujraindulas is megvolt.
    A toltes problematok nem felek, 40-50% ala nem szoltam meriteni.

    Ettol eltekintve imadom, mert tenyleg, gyonyoru, minosegi telefon, amit nagyon kenyelmes hasznalni (szokatlan, de egyben kenyelmes is a kicsi kijelzo).

    Megegyszer koszonom a kimerito valaszodat!

    [ Szerkesztve ]

    Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

  • zombinyul

    addikt

    válasz ViZo72 #34934 üzenetére

    Kozben teljesen felebredve tudtam a hozzaszolasod ertelmezni. :D Mindent megcsinaltam ahogy mondtal (annyi, hogy az uptime adatot a bongeszobol nyitottam meg), de hiaba gepelem be ahova mondtad (vakon), nem tortenik semmi... Mindent leiras szerint csinalok. Hogyan tovabb? :R

    Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

Új hozzászólás Aktív témák