Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sasa134

    addikt

    válasz minek?:S #22817 üzenetére

    Ez amit te linkelsz, ez a Transform shell tok, eredeti BB tok. De ez egy bepattintós tok, a telefon elejét, kijelzőjét nem védi, de a hátlapot és a sarkokat igen. Egy remek tok! Hátul hosszanti irányban ketté lehet hajtani és akkor a telefont meg tudod támasztani egy asztalon. Van róla sok ajánlás itt a fórumban, nekem is van egy, nagyon szeretem.

    A többi amit linkeltél az mind más-más tok, el kell dönteni, mit akarsz.Aktiv legyen vagy ne? Bör, műanyag, szilikon? Belebújós (zokni), hajtogatós, sima kagylós? Van ezer fajta, Pesten sztem pár száz forintért kapsz szilikonos tokot Z10-hez (keresd Hagelt, segít megmondani, hol), az körbe meg a hátát védi a telefonnak.
    Ezekkel együtt nem fogod tudni még belerakni egy kihúzhatósba, mert annyira megnöveli a telefon méreteit, hogy nem fér bele. A zsebes tokokat a telefon pőre méretére tervezik.

    #(22818) tomaszem
    sztem először a mindingtv appot kapd le, majd próbáld, hogy előjön-e a hiba. Nem hiszem, hogy az új OS lenne.. Ha továbbra is szarakodik, dobd fel a kamera bart.

    [ Szerkesztve ]

    Avanti Roma

Új hozzászólás Aktív témák