Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • slashing

    senior tag

    Komolyan én megbolondulok ettől a partnerkezeléstől, ma végre azthittem hogy rájöttem hogyan kell csinálni hogy az jó legyen és szép stb stb... erre a 2 órája felvitt partnereknél random csinál olyat hogy mindenhol jól jelenik meg a neve az embernek de ha rámegyek a telefon ikonra majd onnan a kapcsolatra akkor ott véletlenszerűen egyes nevek végéről hiányzik néhány betű, az előbb javítottam ki nővérem nevét ahol kompletten eltűnt a vezetéknél és a keresztnévből is egy részlet de ha megnéztem a partneradatokat akkor mindenhol helyes volt a megjelenítése. Kitöröltem mindenhonnan felvittem újra most jó erre észrevettem egy másik névnél is ahol a vezetéknév utolsó betűje eltűnt de ha nem a hívásgom után megyek a kapcsolatokra hanem csak úgy simán a Kapcsolatok ikonra akkor meg jól jelenik meg az a név is. Nem értem.

    A facebook ismerős listája sem teljes ezt sem értem, így nem tudom összekapcsolni a simkártyán lévővel. :W Ez az egy dolog van amivel egyszerűen nem jutok dűlőre a telefon kapcsán.

    Érti ezt valaki?

Új hozzászólás Aktív témák