Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sasa134

    addikt

    válasz pit stop #57 üzenetére

    Húha.

    Szerintem Te nem BB10 rendszerről és eszközökről beszélsz - esetünkben, a Q10 esetén arról van szó.

    Az, hogy BB szolgáltatások elérhetők Androidon - nem tudom hova tenni, nem értem mire gondolsz (írj példát...).
    A BBM, a BB Protect, a Balance, stb stb csak BlackBerry készüléken van, ne keverjünk össze dolgokat.

    Az, hogy a BB-k edddig jellemzően a multimédiás képeességeket tekintve szerényebbek voltak, az igaz. Teljesen üzleti, elsősorban kommunikációs eszközök, rengeteg hasznos funkcióval és tulajdonsággal. Ez a korábbi multimédiaás hiányosság lett többek közt nagy mértékben javítva a BB10 OS-sel és a rá épülő eszközökkel (eddig ugye Z10 és Q10). Plusz az eddigi szolgáltatásai is finomodtak, bővültek, megtartva a BB-k jó tulajdonságait ( jó térerő kezelés, anyaghasználat, elsőrangú gépelési tulajdonságok, kiváló hangminőség stb).

    Egy BB10-es eszköz SEMMILYEN többlet- kötöttséggel nem jár. Semmilyen korlátot nem gördít eléd, nem többet, mint egy Android vagy iOS eszköz.

    Üzleti környezetben (tehát ahol nem arról szól az élet, hogy a facebookra minél tutibban fel tudja rakni a 13 éves Kittike a tükrös-vakus-pózolós fotót) a BIZTONSÁG és az adatvédelem nagyon fontos jellemző -lehet ez "kicsit" fontosabb szempont...

    Avanti Roma

Új hozzászólás Aktív témák