Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nimrood

    csendes tag

    Üdv Mindenkinek! :)

    Szeretnék q10-re váltani q5-ről...vagyis valójában Z10-re akartam, de az akksihiba miatt, amire nagyon sokan panaszkodnak, inkább q10. Viszont itt van a q10 gyakori típushibája is, amivel tele vannak a külföldi fórumok, a "double typing issue". Szóval arra lennék kíváncsi, hogy ez tényleg annyira jellemző? Sokatoknál előjött már? Konkrétan arról van szó - akinek szerencséjére nem volt - , hogy a billentyű pár hónap használat után megadja magát és néhány betű lenyomásakor megduplázza a karaktert begépeléskor. Ez azért elég idegesítő dolog szerintem. Ti mennyire tapasztaltátok és esetleg tudható-e, hogy melyik készülékeknél jelentkezik inkább...gondolok itt arra, hogy pl. a "Made in Mexico"-s verziókra panaszkodnak sokan, de nem tudom, hogy van-e egyáltalán másmilyen?! :B Szóval dillemában vagyok, mert szeretem a BB-t és a Q5-öt azért váltanám le, mert zavar a "plastic feeling". Nagyon nem érzem a minőséget és folyton összetapicskolom a hátlapot, ami totál csúszós lesz, kényelmetlen, idegesítő. Nagyon sokat ront a felhasználói élményen, valamint a kamera minősége is hagy kívánnivalót maga után, amivel persze tisztában voltam, de amikor vettem, a q10 még jóval többe került...most pedig kb. már 10-20ezer különbséggel be lehet szerezni. :(

Új hozzászólás Aktív témák