Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rickazoid

    addikt

    Ha ez a kijelző a HD+ nevet kapta, akkor minek hívnák az 1366x768-as kijelzőt? Az a HD, legalábbis kijelzőknél azt hívják úgy. Marketing bullshit mindenütt. :(
    Amúgy ezt viccnek szánja a RIM? Mármint a jövő évi megjelenést. Nyilván egy Blackberry-nek nem kell ugyanolyannak lennie hardveresen, mint egy Androidnak, hisz elvileg nem is versenytársak, de csak elvileg... épp ezért ki fogja megvenni ezt akkor, amikor az Android és a WP is utoléri és le is hagyja őket, hardveresen és szoftveresen egyaránt?
    Kíváncsi leszek nagyon az új op.rendszerükre, nagyot kell alkotniuk, hogy sikerük legyen.
    Meg én egy dolgot hiányolok, amivel szerintem újra betörhetne a piacra: oldalra kicsúsztatható QWERTY. Szinte már nem is gyárt senki olyat, viszont pont a Blackberry vásárlók lennének a potenciális vásárlók egyrészt, másrészt egy jól optimalizált szoftverrel megtámogatva az androidos táborból is csábíthatnának át felhasználókat, akik szeretnek sokat gépelni, csak nem virtuális gombokon. A vékonyság egyébként is túlértékelt dolog, bár a Motorola anno elég jól megmutatta, hogy egy oldalra kicsúszó QWERTY-s telefonnak sem kell vastagnak lennie.
    Bár szerintem jobban járnának, ha magukhoz csábítanák a Jolla tagjait a MeeGo-val. Több lábon kéne most állniuk.
    De hogy trollkodjak is kicsit: fog tudni egyszerre rezegni és (erősödve) csengeni? ;]

    [ Szerkesztve ]

    Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

Új hozzászólás Aktív témák