Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BB9360

    aktív tag

    válasz szori #1302 üzenetére

    Sziasztok!

    Jelenleg egy Q5-öt használok, előtte egy 9360-asom volt. A Q5-öt használtan vettem, soha nem voltam maradéktalanul elégedett, de elvagyok vele.
    Gondolkozom, hogy esetleg cseréljek egy Keyone-ra, de nem igazán adtam ki még komolyabb összeget telefontra. Ezt is használtan vettem tavaly 11 ezerért, ez 11 ezerszerese volt a valaha telefonra kifizetett összegnek :-).
    A német Amazonon néztem, 300 euró alatt lehetne venni újat. Nem tudom, mennyire érdemes a mai világban egy 1 éves telefont venni, bár a Q5-höz képest gondolom azért előrelépés lenne. Nem kellene sok mindent tudnia, emailek, internet, waze, jelszóörző, token. A Q5 jópár weblapot nem nyit meg.

    Szóval, nagyon gondolkodom, mert (nekem!, erre!) sok a 300 euró is, de vajon mennyi időre (hány évre) oldja meg egy Keyone a telefon kérdést? Szívem szerint Key2-t vennék, de az sokkal, sokkal több. Sajnos még a Key2 LE is. Mondjuk összehasonlítva a Key2 LE és a Keyone egymáshoz képest milyen? A dual SIM jó lenne, nem kellene 2 telefont hordani, de másban?
    Köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák