Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jacis

    nagyúr

    válasz ak76 #109 üzenetére

    Nem értem ezt most minek írtad le nekem?!
    Azt nem írtam sehol, hogy megéri az árát. 200k-ért sztem is sokkal jobb telefonok vannak. Én csak azt írtam, hogy a tesztelő sem igazán volt a toppon. Bocha az aki BB szempontjából hiteles.

    iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

  • Ceftriaxone

    aktív tag

    válasz ak76 #109 üzenetére

    Ne haragudj, de amit írtál, az szerintem sem valószínű.

    Akármennyire átlag az a user, néhány hét aktív használat után kénytelen rádöbbenni: a fizikai billentyűk egyben érintésre is érzékenyek, lényegében egy nagy trackpad az egész. Mivel BlackBerry Passportot használok, hidd el, nehéz kikerülni ezt a tényt.
    Valószínűbb, még ha semmit sem olvas utána, és semmilyen oktató videót sem néz meg, akkor is rá fog jönni sok átlagos user, - pusztán a véletlen mellé ütések miatt is , amikor, láss csodát, a szójavaslat "fölszáll" a szövegbe.

    A másik amiért szerintem Jacisnak igaza van: aki ezt a telefont megveszi, az pont a fizikai billentyűk miatt vette meg. Azaz motivált. Emiatt - akármennyire is csak átlagos user- azért jó eséllyel legalább egy picit utána fog nézni a billentyűzet használatának. Végül is azért vette meg, jó sok pénzért. ( Ilyen szempontból tényleg sajnálom , hogy egy BlackBerry szűz végezte a Mobilarena tesztjét, de ez van, a jó szándékot nem vonom kétségbe nála . Csak sajnos így a telefon leginkább egyedi és legerősebb oldala nem került bemutatásra. :( )

    [ Szerkesztve ]

    "Vassal formálják a vasat, az egyik ember formálja a másikat" (Példabeszédek könyve)

Új hozzászólás Aktív témák