Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • finest

    őstag

    válasz chess001 #45 üzenetére

    Huh, erre emlékszem. Az asszony i7-es gépet kapott m2 SSD-vel, a haverom felesége meg valóban i3-at, tényleg önbevallás alapján ment. Tökre ki volt akadva a haverom, amikor megtudta. Én mondtam a feleségemnek, h be ne merjen írni mellettem a "majdnem profinál" rosszabbat, ez volt a legmagasabb alatti kategória. Tudtam, h messze ügyesebb az átlagnál a számtech terén. :D Annak azért örülök, h ezt a gépet nem nekem kellett megvenni neki.
    Náluk eddig péntekenként le kellett adni osztályokra bontva egy on-line excelbe a következő heti tananyagot. Nem oldották meg, h a táblázatban mindenki csak a saját sorait szerkeszthesse, így folyton kitörölték egymásét, nyitogatták az új munkalapokat. Haláli volt. Feleségem zárt be 27 megnyitott új munkalapot, ennyit segített a többieknek, h végre megtalálja a utolsó munkalapon valamelyik osztályt. Végül áttértek a Google/Teams űrlapra, amiből gondolom a helyettes lement egy Excellt. És az ő sulijukban egyébként van rendszergazda, meg több infótanár is. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    “Don’t shoot, I’m Globish.”

Új hozzászólás Aktív témák