Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dilikutya

    félisten

    válasz Rick4 #357 üzenetére

    Végigolvastad, miről van szó?

    Amúgy azért nem importálhat, mert ha mindenki azt importálna, kinek kellene... :)
    Én mondjuk semmi pénzért nem foglalkoznék kereskedelemmel, szolgáltatással, semmi olyannal, ahol direktben maga az ember az ügyfél. :)
    Nem is sajnálom senkitől, aki abból él jól, de ne akarja megmondani a tutit.
    Félreértés ne essék, az én környezetemmel semmi baj, faluban élek, megyeszékhelytől 10 km-re, ahol jó az iskola, az Auchan 10km, a nagy Tesco meg mondjuk 13. És még csak nem is a megyeszékhelyen dolgozok, hanem még 10km-re, pont a másik irányba.

    De azt te is beláthatod, mint vállalkozó, hogy mindenki nem lehet vállalkozó, rengeteg egyéb dolog van. Te is kihívod az építési vállalkozót házat felújítani (és leszarod, hogy, a munkások be vannak-e jelentve, mennyit kapnak). És engem kimondottan bosszant, hogy pl. a tanároknak esélyük sincs tetemes hitel nélkül normális házat venni/építeni. Igen, tudom, menjenek ők is alkatrészimportőrnek, bár nem tudom, kinek adják el, ha jobb híján alulképzett lesz a nép, mert nem akar senki se tanítani.

    Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

Új hozzászólás Aktív témák