Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Abu85

    HÁZIGAZDA

    válasz Raymond #387 üzenetére

    Én sose írtam, hogy azt csak egy végső képről állítják el. Ahogy írtam korábban, illetve a hírben is, van a CIS, ami a FidelityFX része. Ezt natívan kell implementálni az alkalmazásba. A RIS verzió az, ami csak úgy általánosan működik. Ezért is mutat az AMD két képet, mert más a lehetőség natívan beépítve és más csak úgy driveressen megoldva, sokkal kevesebb információból. Ha a CIS működne csak egy végső képről, akkor nem kellene a natív beépítéssel tökölni.

    Nem azért ütöm egyébként ezt a témát, mert kételkedem ebben az egészben, hanem azért, mert a Unity már elmondta a tech day-en, hogy mi történik, és miért tudják ezt így megcsinálni. :)) Gondolom le fogják írni, amikor megérkezik a 2019.3-as engine verzió, ami már tartalmazni fogja a FidelityFX-et. Ebből a szempontból valóban nem voltam teljesen őszinte, némi előnyből indultam ebben a vitában, hiszen részt vehettem a telekonferenciákon. :)

    [ Szerkesztve ]

    Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

Új hozzászólás Aktív témák