Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ViTToRe

    aktív tag

    Én ezt végleg nem értem... Szerintem (átlag magyar) ez a bruttó 200k feletti ár nagyon sok. Jó oké apple meg iphone meg minden, de akkor is. Pár hsz.-el feljebb vki le is vezette hogy egy komolyabb telefonnal és egy Touch-al sokkal olcsóbban kijön...
    Anno az Alcatel S853 al volt az hogy a Bluetooth csak hangátvitelt támogatta. Jó oké bocs, nem 1 kategória a 2 telefon de más nem jutott eszembe. Egy olyan árkategóriánál még aztmondom hogy jó-oké, de ha vki letesz az asztalra 200k-t akkor nehogy már hogy ilyen alap dologra ne legyen képes.
    A másik az MMS (erre azthiszem már va. külön program). Szerintem sok emberrel előfordult már hogy elment vmit vásárolni egyedül, és nemtudta eldönteni hogy milyen is... Ekkor egy gyors fotó a tárgyról, és küldés vmi ismerősnek...
    Motorolát sokszor a földig hordják hogy sokáig nem tudott 2megapixelnél komolyabb kamerás telefont összehozni. Itt miért nem lehet ezt olvasni ?:)
    Összefoglalva tényleg jó telefon, nagyon tuti kinézetre és kezelhetőségre is. De szerintem vannak jobb alternatívák is.

Új hozzászólás Aktív témák