Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MC Pite

    veterán

    válasz hallador #43 üzenetére

    Évekig volt NX6125öm (Turionnal, 1400×900as kijelzővel, 14es méretben). AZ a probook a szememben. Bár gyanús lehet abból hogy a sajátom most Thinkpad ;). Ha ez a mostani tetszik neked, örülök neki, nem verekszünk össze érte. Félúton van a belépők és a régi biznis notik között. 10 percig nyomkodtam egyet ismerősnél -15,6os inteles-, de finoman szólva sem nyűgözött le :(
    Unszimpiméret (elné', de szerintem a belépőké a 15,6 meg a munkagépeké). Ebből karcsú 14es vagy 13asnak illene lennie, jó felbontással/kijelzővel. A burkolata köszönő viszonyban sincs a régivel, a hangja sem, kijelzője sem, hűtése sem. Azt a műanyag házat a mostani E6520asaink érik be, fémből - ráz is időnként mint a p..a.

    OK, a 6475 alakul, a képen lévő 4540nél normálisabb ergonómiára, méretre, kinézetre is. Viszont az APU kínálat?
    AMD Quad-Core A10-4600M APU with Radeon HD 7660G Graphics (2.3 GHz, 4 MB cache)
    AMD Quad-Core A8-4500M APU with Radeon HD 7640G Graphics (1.9 GHz, 4 MB cache)
    AMD Dual-Core A6-4400M APU with Radeon HD 7520G Graphics (2.7 GHz, 1 MB cache)
    AMD Dual-Core A4-4300M APU with Radeon HD 7420G Graphics (2.5 GHz, 1 MB cache)
    De szépen körbelőttünk mindent amit szívesen megvenné(n)k :U Nemtom, lehet én vagyok túl finnyás.
    A4-4355M, A8-4555M, A6-4455M, A10-4655M. A normál fogyasztású (hűtési igényű) modelleket meg árulják a 100-150ezres 15,6os teszkós gépekbe, egy biznisz gépbe nem ezek valók. Tömörítés, raw feldolgozás és játék alatt is alig lehetett hallani az nx-et, és nem is melegedett a burkolat sem - pedig kompakt méretűnek számított.
    Egyébként ahogy az itthoni 6475 árakat nézem, fogalmazzunk úgy nem túl jutányos (volt egy átmeneti idő amikor voltak olcsón normális probookok is).

    Dellekre 3 évet adnak... Akkor faszák? Nem, kifizeted a 3 évet, a legtöbb cég ezért vesz dellt - sajna a miénk is :U (3 lattitude, 2 vostro, a többi inspiron :O )

    daa-raa: Igaz, én elsősorban noti oldalról közelítettem -mivel a beágyazott cuccokba hibaszázaléknyi amd-s cuccot raknak jellemzően- és tudom hogy körítéssel többet eszik a Trinity - de bőven erősebb is annyival, azt se hagyjuk ki. Itt van a kis X120e-m, frankó a brazos, csak a böngészők meg az idekezelés kissé kifekteti. Gondolom az utódnál nem lesz ez érezhető, de sajna az ssd-ket nem tudja rendesen kihajtani - és nem csúcssebességről beszélek, hanem 2éves meghajtókról, most Vertex Turbo van mellette, mert az Agility3 szinte ugyanazt tudta mellette.
    13-14es méretben tarolhatna a Trinity, de még a normál fogyasztású modellekből sincs az a nagy felhozatal itthon, normális notiban, ne adj isten LV/ULV változatban pedig századára csökken a kínálat (szinte csak a samu 5ös széria marad benn ha az árat is figyelembe vesszük). :(

    [ Szerkesztve ]

    <ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

Új hozzászólás Aktív témák