Hirdetés

2018. december 12., szerda

Gyorskeresés

(#1) Duliee

Duliee
(Jómunkásember)

Hű, azért ekkora kijelzőméretben ilyen felbontás.... Hát, nem az igazi. Persze a hardver se "pörögne" úgy.

Nehogy aztán a Hyper Boost = kisebb felbontás ....

(#2) F.B.I. válasza Duliee (#1) üzenetére

F.B.I.
(PH! addikt)

Az lehet, hogy nem az igazi, de ekkora aksival, ilyen árban, azért fogyna itthon... mondjuk a szoftveres körítést én nem ismerem.

The Last Ogre. Segítő válaszokat köszönöm! Apád lehetnék Luke! A hangos kisebbség, mi vagyunk, mi, fórumozók, akiknek a hangja miatt, a csendes többség, csak profitálhat.

(#3) Csapoati

Csapoati
(PH! nagyúr)

Nem különösebben hozott lázba a telefon (a Hyper Boost meg főleg nem... egy (Snap 450-nel), de az a zöldeskék szín kegyetlenül jól áll neki.

Haladni kell a korall (vagy Core-ral)!

(#4) icp1970

icp1970
(senior tag)

El megy szódával.

(#5) Noukoum

Noukoum
(tag)

Ennyiért nem látok benne fantáziát

Only a sith deals in absolutes

(#6) Dovloran

Dovloran
(senior tag)

Szerintem is az árral lesz a gond. Eggyel lejjebbi árkategóriába kellett volna sorolni. (Na meg a proci...)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Y - LG Optimus F6 - Apple iPhone 4S 16GB ~ iOS 6.1.3 ---> A downgrade módszerért írj privátban! - Apple iPhone 5S 16GB - Meizu M6 Note (32/3 Kék)

(#7) Herreløse

Herreløse
(PH! addikt)

Ez gyenge.

"...Mindenki panaszkodik a pénz hiánya miatt,de az ész hiánya miatt soha senki..."

(#8) Swinegod

Swinegod
(senior tag)

Mi lenne, ha a sok fostos Turbo, Boost meg egyéb dolgok helyett inkább egy erősebb procit raknának bele? Jah, hogy azzal nemlehet szét-marketingelni hogy a sok birka megvegye? Így már világos. Az emberek butaságára mindig is lehetett és majd mindig is lehet építeni

Meizu Pro 7, P25, 4/64 | Acer Aspire Nitro (17,3") Black Edition [2016]

(#9) moleculez válasza Swinegod (#8) üzenetére

moleculez
(PH! addikt)

Azt úgy hívják felsőkategória.

"Nem vagyok pesszimista. Az nekem úgysem menne...@abusalempictures

(#10) Swinegod válasza moleculez (#9) üzenetére

Swinegod
(senior tag)

A Redmi Prom közel dupla ennyit nyomott. 2,5 éve. Dupla háttértárral. Dupla felbontással 10k-el drágábban

Meizu Pro 7, P25, 4/64 | Acer Aspire Nitro (17,3") Black Edition [2016]

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.