Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lugosi

    MODERÁTOR

    válasz carl18 #846 üzenetére

    "Apple vannak"
    - fannak

    "Felőlem szíthatod az Androidot"
    - szidhatod (szítani a tüzet szokták)

    "mágján"
    - máglyán

    "ez a elérhető"
    - az elérhető

    "Ha van google regisztrációt"
    - regisztrációd

    "ugyan úgy begyűjtenek"
    - ugyanúgy

    "mint kés a vajon"
    - kés a vajban

    Iszonyatosan színvonaltalan ez így.

    "Tudod mi a különbség kettőnk között? Ha én véleményt alkotok az apple-ról egyből 220 a vérnyomásod"
    Túlértékeled magad, véletlenül sem ez a helyzet, remekül szórakozok ilyenkor. Lásd a fenti hibalistát, mindez egy hsz-ből.

    A hsz-ed érdemi részére reagálva (ami kevés van benne):

    "Androidot használok az tény, de nem mindig vagyok vele elégedett de hát ár-érték arányban ez a elérhető."
    Tehát, azért használsz androidot, mert egy androidos telefon anyagilag elérhető számodra. Ez érthető. De akkor nem kell úgy beállítani a dolgot, hogy gyártasz mögé egy ideológiát.

    "Azzal meg ne gyere hogy csak a google gyűjt adatokat, Windows ugyan úgy zsebeli be az infokat."
    Elég más a kettő, de ettől most tekintsünk el (egyébként mac-et használok, de ez most ebből a szempontból lényegtelen). A fontos különbség abban áll, hogy a - tegyük fel, ugyanolyan körben - begyűjtött adatokkal mit csinál a google, és mit csinál egy másik cég. Mert ha a rólad begyűjtött adat az árucikk, az nagyon nem mindegy. Észrevétlenül te magad válsz árucikké, és közben tapsolsz hozzá, és igazi informatikai szabadságharcosnak érzed magad, mert téged nem igázott le a gaz zárt oprendszer. Ez az egyik legdurvább önáltatás, amivel találkozni szoktam netes fórumokon.

Új hozzászólás Aktív témák