Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .LnB

    titán

    LOGOUT blog

    Én már évek óta átlendültem azon, hogy sikeresek az Apple termékei. Ezzel nem is foglalkozok már. De évről-évre minden egyes keynote alkalmával úgy felkúrom magam, hogy az már nevetséges. Ezért felteszem a kérdést, hogy csak engem zavar ennyire (én vagyok ennyire hülye), hogy mennyire buta színvonalú ez a rendezvény? Mennyi a kamu, a kummantás, a mellébeszélés, az emberek hülyének nézése?
    Amikor
    -4k-s Apple TV-t ajnározzák, mennyire jó lesz sportot nézni, holott még kint sincs 4k-s sportközvetítés
    -a vezeték nélküli töltést kurva nagy innovációnak állítják be
    -a Rolex-hez hasonlítják az Apple Watch-ot.
    -folyamatosan "amazing" "so excited" dumákkal próbálják bele magyarázzni az emberekbe a hülyeségeiket.
    -Volt valami ilyen, hogy mikor te belépsz egy Apple Store-ba akkor az Apple-nek fontos a lelked is.(konkrétan soul-t mondták). Hogy ez mi a fszom? Gyónni lehet már járni az Apple Store-ba?!
    -Na és az emoji-k. Ott teljesen elvesztettem a türelmemet. Annyira bazári, borzasztó, hogy egy Apple ilyen szintre süllyed. Gondolok itt arra a jelenetsorra amit ott lenyomtak, és a dumára.
    -Semmi konkrétum, semmi technikai adat. Csak százalékok.
    -Az összes hasonlítgatás más márkák termékeivel ferdített.

    És ezekhez hasonló dolgok..

    Én tudom, hogy ez az Apple marketing már külön tananyag. Olvastam erről sokat, tudom mennyire beszabályzott, előre meghatározott rendszer szerint kommunikálnak. Tudom, hogy ez agymosás szint. De ez az Apple felhasználókat miért nem zavarja, hogy ennyire hülyének nézik őket? Engem csak ez zavar. Én elhiszem, hogy tök jól lehet együtt élni az Apple cuccaival. De elvárom az egyenes beszédet, hogy ne nézzenek már majomnak. Van haverom tök sikeres csávó, okos meg minden. Aztán ujjong az X-ért, hogy mikor veheti már meg. Hogy csinálja ezt az Apple?! Hogy?! :D

    [ Szerkesztve ]

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Új hozzászólás Aktív témák