Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Foose

    addikt

    válasz havri1 #1223 üzenetére

    Hát,sok futárszolgálat le is írja,hogy addig át sem kell vennem a terméket,amíg meg nem győződtem arról hogy sértetlen. Ergo ha pl sérült a doboz,küldöm is vissza,és nem fizettem ki. Onnantól meg már bármi is lesz,nincs benne a pénzem ami után esetleg nekem kell futni. Mindig mindent így vettem,ezért fogalmam sincs,hogy amit geek-en vagy más ilyen oldalon veszek,mennyi gari jár rá... a lentebb írt bringás ügy is úgy indult hogy külföldről rendelek,de a gari stb miatt végül személyesen vettem. És lásd,még így is volt gond. Na most,ha azt online veszem,küldhettem volna vissza a bringát,bizonyítgatva az igazam,és hetek teltek volna el közben. Az ilyet akarom kiszűrni,ezért nem vettem eddig hasonló oldalakról semmit. A bip órát is edigitalnál vettem,boltba szállítással. Az is kivételes eset volt,de drágább mintha ilyen oldalakról szerzem be. Inkább kicsit drágábban vettem. Mint írtam,talán a paypallal fizetést még megoldom ha úgy van,de biztos akarok lenni abban,honnan rendelek. Én csak körültekintő vagyok :) Az a baj,hogy nemrég költöttem pc játékokra 21 ezret,ezért nem vagyok biztos abban hogy most annyira kell nekem ez az óra. Pedig a bip sehol sincs ehhez képest,ez biztos.

    Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

Új hozzászólás Aktív témák