Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Wolf750

    csendes tag

    Néhány infó:
    Ilike Yutopia S8 néven még kapható.Ilike egy ritka gagyi töltőt tett a dobozba,rámatricázta a nevét meg hogy 1 A-s ,de nem takarta le az eredeti feliratot amin már csak 750 mA töltőáram van:-)(No quick charge 2.0 amit egyébként tud a telefon.)
    Az egységcsomagban van még 1 db képernyővédő fólia meg egy kemény műanyag tok,agyba dugós fülhallgató.
    Ami lényegesebb: sok helyen írták,hogy időnként kikapcsol magától meg nagyon melegszik.Nos alaphelyzetben ez így igaz.Már fontolgattam a firmware upgrade-t ,de mielőtt ezt meg tettem volna TWRP-n keresztül töröltem a dalvik-cache és a cache partició tartalmát,majd a fentebbi két partíción fájlrendszer javítást futtattam.Már 3 napja működik folyamatosan( előtte rendszeresen újraindult,naponta többször is),a melegedés is alább hagyott(meg nem fog szűnni mert a 810-s proci híresen pazarló a hővel meg az aksival.)
    Az aksi idő ennek megfelelően kb.Blackberry Z10 szintjén van,normál használat mellett 1 nap.
    A CM a megszűnése előtt még megcsinálta az android 6.0 (CM13) oprendszert hozzá,de ez már csak unofficial kiadásban található neten.
    Ha valaki upgradelt akkor írja már meg ,hogy a DTS támogatás meg van-e a frissebb rendszerekbe ?(Van benne légnyomás érzékelő is így mennek a pl. a barométer alkalmazások is.)
    Egyébként nagyon jó a hang és a fényképező. Megéri szerintem azt az pénzt amit mostanság kérnek érte.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák