Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cuccos19

    tag

    válasz Veron #34 üzenetére

    Hát azért egy Rolex Milgauss, de még egy Submariner sem gáz fém szíjjal szerintem. :) Az utóbbi az egyetlen óra a világon talán - és "klónjai" (ami nem egyenlő a hamisítvánnyal!) - ami jól áll a strandpapucshoz és az öltönyhöz is. :K A bőrszíjas órákat viszont utálom. Nincs a bőrrel semmi gondom, táskák, késtokok, fegyver övtokok is nagyon jól mutatnak bőrből (tudnék is nem egy embert, aki vérprofi szinten dolgozik bőrrel), de óraszíjban kimondottan utálom. Amúgy ilyen Mi Band-hez is bőrszíjas fémtok.

    Én nagyon szeretem a hagyományos dolgokat, de mióta okostelefonom van, nagyon "eltechnosodtam". Ezért gondoltam fém perecbe a Mi Band akárhányat.

    Keresek FrankenPad projecthez 4:3-as T61 alaplapot integrált Intel X3100 IGP-vel: 42w7872 (Penryn/Merom) vagy 42w7648 (Merom). Link: http://t61.wikispaces.com/home#motherboards Továbbá 15colos T60-ashoz kifogástalan IPS Flexview kijelzőt, 1600x1200 felbontás előnyben.

  • <Adamsky>

    nagyúr

    válasz Veron #132 üzenetére

    Na, ja! A vízállóság hiánya miatt nem vettem még én se Bip-et. Nagyon bízom benne, hogy hamarosan jön belőle a 2-es, ami már "tuti" lesz. Egyébként a Hey+ hoz hasonló "band"-eket már csak azért sem értem, mert annyira se nem kicsi, se nem olcsó. Vagyis "karkötőnek" már nagy és drága, órának viszont kevés, fura formájú és/vagy nem különösebben szép (jó a Bip-se egy "csajozós óra", de valahogy mégiscsak néz ki).
    Ja, és a kijelző! Ilyen hordozható órákba csak és kizárólag olyan ranszflektív kijelzőt kellene tenni, mint amilyen a Bip-ben van. Dedikáltan sportoláshoz való eszköznél a sima LCD vagy OLED teljesen értelmezhetetlen számomra.

Új hozzászólás Aktív témák