Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Huntszy

    tag

    válasz Polarstar #18 üzenetére

    Én sem értem, hogy hogyan diferenciálhatnának egy mai telefont. Mármint Arrafelé tendál az ipar jóideje, hogy az előlap minél inkább csak kijelző legyen (teszem hozzá én támogatom). Tehát a telefon eleje amit az esetek 95%ban látsz csak ugyan olyan tud lenni mint más telefoné, hiszen egy kijelző az egész. Mostmár (hál Istennek) notch se lesz meg kameralyuk hamarosan.

    Kívülről designolható felület csak az oldal élek meg a hátlap marad. De ezeken se lehet tenni túl nagy művészetet. Bár a kamera szigetnél erősen próbálkoznak.

  • Huntszy

    tag

    válasz johnny500 #69 üzenetére

    Na igen. PC-hez is egy egész korrekt FHD webcam van amivel ha lokálban csinálok képet/videót próbálgatásképp teljesen jó a minősége. Skype/Messenger hívás viszont olyan aggresszívan letömöríti, hogy veheted te akármivel nem lesz sokkal jobb.

    Itt is valszeg ez lesz. Annyit fog tömöríteni rajta, hogy a túloldalon nem fogod tudni megkülönböztetni, hogy most US cam vagy sem.

    Egyébként ugyan ez igaz lesz a facebook sztárokra is. Ha nem azért lősz egy fotót, hogy valhova eredeti minsőgébe elmentsd hanem, hogy feltöltsd facere akkor majdhogynem krumplival is lőheted. Az is olyat downgradel a minőségen (nincsenek csodák na. Néhány mb-os képből nem lesz pár kb-os jelentős romlás nélkül). Ha meg rá is k*rnak pár effektet akkor meg végképp mindegy.

    Ha hihető a kép amit korábban posztoltak akkor az a minőség szerintem naaagyon sok embernek teljesen jó lesz.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák