Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SkiDev

    senior tag

    A kinézet most nagyon megkapóra sikeredett számomra, illetve elég jó az aksi ez alá a hardver alá. 2 nap lazán meglesz ezzel a hardverrel, bár szerintem is el kellett volna egy másik IGP. Pl. ami a Gigaset tabletemben lévő MT8125 + Power SGX544 kitűnő páros minden játékhoz, mégis olcsó volt. Az 1GB szerintem meg az alsó kategóriába még elég, hiszen ha 2GB-ot nyomatnának alá értelmét vesztené a többi telefon jóformán. 2GB azért a döntő többségnek kevesebb kompromisszummal elég lenne. Persze nem azt mondom, hogy SP felhasználóként nekem is nem kéne már valami több ramos jóság, csak az árszint.... Valamint fontos a felület is. Visszatérvén a tablethez stock androiddal 1GB ram 4-6 alkalmazás között nagyon is gyors, reszponzív váltást visz véghez, míg a Sonynál LBL CM-es rommal is néha összef*ssa magát 2-3 alkalmazás alatt....

    [ Szerkesztve ]

    Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

Új hozzászólás Aktív témák