Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Enci1983

    senior tag

    válasz gabancs #33 üzenetére

    Itt nem csupán a névről van szó. Hiába jobb némely kínai óccó teló, a Sony azért picit többet kínál, gondolok itt szépen testreszabott kezelőfelületre, különböző szolgáltatásokra, saját alkalmazásokra, nem utolsó sorban design-ra valamint mint itt is láthatjuk a walkman brand jelenlétére. A kínai cuccok nagy hányada rátesz egy sima launchert vagy még azt sem, album vagy média esetleg saját videólejátszóról ne is álmodjunk, van rajta egy stock player aztán oszdbe. Szóval itt picit többről van szó mintsem az hogy ez egy Sony. Írom ezt úgy hogy az E1-et így képről és specifikációk alapján egyelőre szkeptikusan méregetem hogy kellett e most ez?!

    [ Szerkesztve ]

    Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal.

  • Enci1983

    senior tag

    válasz joey04 #71 üzenetére

    Ha nem raknák bele ezeket a funkciókat akkor meg azért görbülne a szátok, nemigaz? Tehát tökmindegy, ám én a TW-t említeném leginkább nem a Sony megoldásait. Razorka, van akinek tetszenek ezek a számodra használhatatlan funkciók, akiknek mégsem azoknak létezik egy szupi alternatíva, úgy hívják Nexus :) ez neked is szól gabancs :)

    [ Szerkesztve ]

    Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal.

  • Enci1983

    senior tag

    válasz gabancs #74 üzenetére

    Mint már írtam, Nexus-t kell venni, vagy azokat a kínai telókat zéró támogatással és probléma letudva. Nem kell eljátszani a nagy halált, ám van már pár hands on videó az E1-ről, csöppet sem tűnik kevésnek neki az a 512 mb ram, sőt, szinte akadásmentes. De nem akarom ismételni magam, akinek valami nem szimpatikus benne, nem kötelező megvásárolni, amúgy is egy belépő szintű mobilról beszélünk, ami globálisan kapható lesz, aránylag nagy kijelző, szép formaterv na és ugye jó pár dolog amit csak a Sony kínál, sok átlag usert megfog a walkman brand megléte, az akár 100db-el dübörgő hangszóró és valami 150€-os árat rebesgetnek ami ugye hamar bezuhan ismerve a Sony-t. Lesz erre kereslet úgy érzem.

    Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal.

  • Enci1983

    senior tag

    válasz Ricardo #85 üzenetére

    Nem, egyáltalán nem vettem annak, sőt :) . Viszont arra próbáltam rávilágítani a sötétben tapogatózók számára hogy az egyedi UI különbözteti meg az egyes gyártókat. Ugyanezt írnám ha nem a Sony-ról volna szó. Ha valakit random megkérdeznék tudna e nekem 4 telómárkát mondani fix hogy ezeket hallanám : Samsung, Nokia, Sony és talán még az LG vagy HTC. Miért? Mert egyediek, nem olvadnak bele a rétegtelókba, ezt a belépőszintre értem nem a közép ill. felsőszegmensbe. Mert alsókategóriában is tudnak olyat nyújtani ami márka egyedi. Sokaknak fogalmuk sincs pedig egyre gyakoribb hogy van pl. Huawei vagy ZTE, olyat meg sem merek említeni hogy Oppo, Jiayu, Xiaomi mert fogalmuk sincs azt eszik vagy veszik? Nagyon tetszik pl az Lg L szériája, másoknak is ahogy a statisztikák mutatták mert a vásárlók pont letojták a RAM méretét, a kijelző vagy a kamera felbontását. Ezért nem vágom hogy mire ez a sopánkodás mikor ez a teló nem nekik van kitalálva!? Azt kell megvenni amelyiken stock android fut, semmi egyediség aztán azt úgy variálja ahogy akarja. Ne várja már el egy nagy cégtől hogy csak a felsőkategóriás telóikba rakja bele a saját szolgáltatásait vagy appjait, ez nonszensz gondolkodásmód, hisz ezzel csábítja be a vásárlók nagy részét.

    Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal.

Új hozzászólás Aktív témák