Hir​de​t​é​s​

2017. december 17., vasárnap

Gyorskeresés

(#1) szupermacs

szupermacs
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Nagyon egyedi külső. Meddig lesznek még ilyen "kávamentes" telefonok?

Steam: szupermacs // BattleTag: Szupermacs#2730 // Uplay: szupermacs // Origin: szupermacs // XLive: SleeplessWar

(#2) Soybex

Soybex
(őstag)

Hát úgy látszik érdemes megvárni a Note szériát. Hátha megkapja az újabb snapdragont.

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

(#3) Duliee válasza Soybex (#2) üzenetére

Duliee
(Jómunkásember)

Max akkor lehet újdonság , ha Snap 660-at, mert a 630 nem sok újat hozna

. . .

(#4) Soybex válasza Duliee (#3) üzenetére

Soybex
(őstag)

660ra gondoltam én is, hiszen 630 és 625 között alig van különbség

(#5) Máté94 válasza Soybex (#2) üzenetére

Máté94
(PH! addikt)

5 Plus mellé nem látom az értelmét konkurenciát állítani. :B

「AA」- Apriori Acquit

(#6) Luck Dragon

Luck Dragon
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Redmi 5 elvesztette azt amiért eddig a szériát szerettem.
Mert aki ezt vásárolja , köztük jómagam, nem a teljesítménye miatt veszi meg (SD450) hanem amit pont elvettek. Azaz erre a legjobb példa a 4X kompaktsága , nagy akkumulátora és nem utolsó sorban a fém ház adta minimális prémium érzete.

Plusz sem jelent nagy előre lépést, inkább a Note 4 -4/64 változatának árát mérsékelteti. És ugyan azt tudja. Sőt ez ízlés dolga de szerintem szebb is. Ha ez elmondható a minimális ráncfelvarrás ellenére is.

Bízom benne,hogy a Note és a MI új tagjaira vonatkozóan nem kerülnek ilyen sorsra.

Tőlem egy nagy fekete pont jár a Xiaominak, írom mind ezt sokszorosan Xiaomi készülékek felhasználójaként. :(

[ Szerkesztve ]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line. Xiaomi Redmi Note 4 & Redmi 4X & MI A1 B20. Logout összehasonlítás.

(#7) róland

róland
(PH! nagyúr)

NFC van ezekben?

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#8) roli543 válasza róland (#7) üzenetére

roli543
(senior tag)

A Redmikben nincs.

A cikkhez: sajnálom, hogy ők is elmentek ebbe az irányba, valóban a kompaktsága és az erős akksi miatt volt ütős a Redmi széria... erre batár tepsik lettek. Gratulálok! Éd az akksi is nevetséges lett az elődökhöz képest. Az ára valóban nagyon jó, arra panasz nem lehet!

Apple iPhone SE + iPad 2017

(#9) Dare2Live

Dare2Live
(PH! nagyúr)

Így látva különösen jó döntés volt a BFes Samsung S7

Szerintem.... The things we make ... make us.  -~- ..And on the 7th day, GOD went windsurfing...

(#10) gerii

gerii
(PH! addikt)

A Redmi 5 4mm-rel lett szélesebb, 13mm-rel hosszabb. Vicc ez a méret. A másik meg nagyobb mint egy Note8.

Akkor ennyi volt a Redmi széria részemről, lesz helyette MIX 2 vagy S8.

USB C nuku, AC wifi nincs, ugyanaz a proci. Redmi 3-ról sem éri meg váltani egy ilyen péklapátra.

[ Szerkesztve ]

(#11) Csapoati válasza gerii (#10) üzenetére

Csapoati
(PH! nagyúr)

Alapvetően értelek, de a Mix 2 és az S8 még nagyobbak is, mint a Redmi 5, szóval kicsit mégsem értelek. :D A SoC meg erősebb 25%-kal az elődjénél.

[ Szerkesztve ]

Haladni kell a korall (vagy Core-ral)!

(#12) roli543 válasza gerii (#10) üzenetére

roli543
(senior tag)

Azért ilyen árért ne várjunk már minden földi jót

(#13) Weeman1 válasza Soybex (#2) üzenetére

Weeman1
(PH! kedvence)

Csak ne hogy Mtk-t kapjon.

Samsung S7 Edge & Xiaomi Mi Max 2

(#14) trassher válasza Luck Dragon (#6) üzenetére

trassher
(PH! addikt)

Egyetértek veled, sajnos ez nem az amire sokan vártunk. A kijelző méret még lehet el is menne, kézben lehetne érezni de ez a felbontás már tényleg vicces.

Redmi 3 Pro

(#15) tibcsi0407

tibcsi0407
(PH! nagyúr)

Az a hót' unalmas hátlap kimehetne már a Xiaomi-divatból. Egyébként biztosan remek ár-érték arányú telefonok lesznek.
Ez az a kategória (<250$), ahol a Xiaomi tud nagyot gurítani.

----tibcsi ®---- 1+5

(#16) mregyket válasza Csapoati (#11) üzenetére

mregyket
(újonc)

Az S8nak csak a kijelzője nagyobb, maga a telefon kisebb.
S8 - 148,9 x 68,1 x 8
Redmi 5 - 151,8 x 72,8 x 7,7

(#17) Soybex válasza Weeman1 (#13) üzenetére

Soybex
(őstag)

Arról már szerencsére egy ideje leszoktak :)

(#18) tothmaxy182

tothmaxy182
(őstag)

Továbbra sem értem miért kellett Redmi Note-ot csinálni ebből a termékcsaládból...
Szerintem ez óriási hülyeség volt... Pedig a Redmi 5-re pályáztam az asszonynak, de ekkora kijelzőjű telefon neki nem kell... :(

Minden szavam magánvélemény!

(#19) YxVs válasza tothmaxy182 (#18) üzenetére

YxVs
(tag)

Kompaktnak majd ott lesz az 5X, nem?

(#20) AxBattler

AxBattler
(PH! nagyúr)

Azt én sem értem, hogy miért kellett dobni a 4.5-5" körüli kategóriát (ami nem frankó), de ezek az árak elég jók, drágábbra számítottam.

LG 29UM68-P (fóliás, hibátlan, full doboz, garancia) ELADÓ - 59.900,-

(#21) Máté94 válasza tothmaxy182 (#18) üzenetére

Máté94
(PH! addikt)

Melyik Xiaomi telefonból adtak el a legtöbbet idén? Mekkora volt a kijelzője? :B

Tessék megérteni és elfogadni, hogy akik kompakt telefont szeretnének, azokból nem él meg a gyártó. Különben is ezeken a telefonokon 1%-os profit van, de még kevesebb, így nem engedhetik meg maguknak, hogy "niche" termékeket tartsanak fenn.

「AA」- Apriori Acquit

(#22) ClioRS

ClioRS
(őstag)

A Redmi Note 3 akkora, mint most a Redmi 5, csak utóbbi jóval kisebb akkuval. Ügyes..... :U

(#23) Csapoati válasza mregyket (#16) üzenetére

Csapoati
(PH! nagyúr)

Jogos, én az S8+-t néztem.

#18: Én is vártam volna egy 18:9-es, de kb 5,2-5,3" körüli Redmi 5-öt, de ilyen nem jött. :(

[ Szerkesztve ]

(#24) Dan-szan

Dan-szan
(fanatikus tag)

Én a Huawei Mate 10 Lite beharangozása óta várom,hogy megjelenjen a Xiaomi is ezzel a formával. Nekem tetszik csak ugye a Huawei 2x ennyibe kerül,és lassan már tényleg ideje leváltanom az első generációs Redmi Note telómat.

Az igazság csak nézőpont kérdése ! ** Xiaomi Redmi Note ** "Mert játszani jó!"

(#25) mregyket válasza Csapoati (#23) üzenetére

mregyket
(újonc)

Én is arra vártam mint redmi 3s prime tulaj. Meg szerintem még jó sokan. (nem is a mérete a nagy csalódás, hanem a felbontás)
November végéig bírtam várni S8 lett a vége, de így legalább már nem bánom. :)

(#26) G@ben

G@ben
(őstag)

Gondolom a sima Redmi 5-nek ha lesznek is variánsai, pl X, Prime, azok is ugyanekkorák lesznek méretre, nem várható mini verzió. Vagy valaki hallott ilyenről?

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#27) roli543 válasza G@ben (#26) üzenetére

roli543
(senior tag)

Redmi 5A

(#28) G@ben válasza roli543 (#27) üzenetére

G@ben
(őstag)

Ennél a 4X is jobb, annál szerettem volna kicsit jobbat, de egyre inkább úgy tűnik, arra fogok váltani.

(#29) tothmaxy182 válasza Máté94 (#21) üzenetére

tothmaxy182
(őstag)

És szerinted több lesz az eladás, ha az eddigi bővebb portfóliót (5", 5,5", stb) leszűkítik (csak 5,5" és afelettiek)?

Ha mondjuk Redmi Noteból eladtak 10-et, sima Redmiből meg 5-öt, akkor majd ha megemelik a sima Redmi kejelzőjét is 5,7"-ra, majd abból is 10-et fognak eladni? Ez nem így múködik. Aki nagy kijelzőt akart az eddig is megvette azt, aki meg kicsit az most arcon lett kakilva...

(#19) YxVs: Hát remélem igazad lesz és jön egy ilyen variáns is...

Minden szavam magánvélemény!

(#30) mizoli

mizoli
(PH! addikt)

Jó ez az 5 Plus. Nekem nincs gondom a kijelző méretével :)
Egyre kíváncsibb vagyok a Redmi Note 5-re.

[ Szerkesztve ]

(#31) ALBY

ALBY
(senior tag)

Részemről annak örültem volna ha a 4X-et összébbnyomják, ugyan azzal a 1280x720 kijelzővel, kicsinyített kávákkal, esetleg kap egy picit jobb hardwaret (4.5"-al még jobb lenne). Már szaladnék is érte. De elbainnoválták. Kár.
Ez a Redmi 5 nem érdekel, ezt kielőzendő rá kéne repülni a 4X-ekre, amíg van,
aki nem akar vágódeszkát a zsebébe.

A lónak is két oldala van mégsem hanglemez...

(#32) kengyel

kengyel
(PH! nagyúr)

Az 5 plus nagyon jól hangzik, be kellene nevezni egyre.

Fotóim : https://www.flickr.com/photos/139652133@N05/albums

(#33) Csapoati válasza roli543 (#27) üzenetére

Csapoati
(PH! nagyúr)

Ami igazából egy Redmi 4A...

(#34) vottokar válasza G@ben (#28) üzenetére

vottokar
(senior tag)

Valahogy hasonlóan gondolkodtam én is. Nem vettem meg a Note4-et mert, nagyoltam méretben. A redmi 4X meg jó lenne, de reménykedtem hogy hátha jön az 5 végre AC wifivel esetleg NFC-vel és rendes méretű akksival. Erre a telefon nagyobb lett, mint a note4 vagy az A1 az akksi meg kisebb.
Úgy érzem, hogy ténlegy meghülyült a világ! :(

ALBY. Fel is megy a Redmi 4x-ek ára szerintem hirtelen... :(

[ Szerkesztve ]

"Hát te meg ki a tö*öm vagy, hogy bundában szeded itt a málnát?"

(#35) YxVs

YxVs
(tag)

Nem értem miért van mindenki kétségbeesve...
Miért ne jöhetne később egy 5X?

(#36) G@ben válasza vottokar (#34) üzenetére

G@ben
(őstag)

Vártam, mint a Messiást, mert a mostani telefonom elmúlt 5 éves és kezdi a használhatatlanság határát súrolni. Kompakt méret (140x70 körül álljon meg), nagy akksi, sok ram kéne, mert sokáig szeretném használni azt is, és ahogy észrevettem, a ramhiány nálam előbb lesz kritikus, mint a processzor.

(#37) vottokar válasza G@ben (#36) üzenetére

vottokar
(senior tag)

Az enyém még nem olyan öreg, de nem volt csúcs anno 2,5 éve sem (Voda890N). Le kellene cserélnem egy kétkártyás, (céges+magán) használható üzemidejű, NORMÁLIS (nekem 4,5-5") méretűre. De ahogy látom ez nem a Redmi5 valamelyik variánsa lesz. :(

YxVs: Azért mert itt a "sírók" nagy része egy kompakt méretű Redmi 5-öst várt, nem egy "divatost". Speciel miattam lehetne akár 1cm vastag is, de legyen már bent egy többnapos üzemidejű akksi. A kompaktságot meg szerintem nem a vastagsága határozza meg, hanem a szélessége és a hossza. Az meg keményen nőtt az akku méret meg csökkent. És ezen szerintem az esetlegesen megjellenő 5x sem fog változtatni. :(
De tudom, hogy én egy őskövület vagyok....

[ Szerkesztve ]

"Hát te meg ki a tö*öm vagy, hogy bundában szeded itt a málnát?"

(#38) Quqesz

Quqesz
(PH! kedvence)

Nem akarom elkiabálni, de sztem a xiaomi átszervezte a termékpalettát. Nem lesz note, hanem a sima redmiből lesz az A és X széria(kis kijelző,olcsó), a sima redmi pedig a note szériát váltja. Persze lehet tévedek, de pl egy redmi note 6 coll+s660 kiadásának mi értelme lenne? Aki meg jobb hw-s telót akar, annak ott a MI széria........nekem bejön az 5plus. Az aksi csökkentést meg sajnos elkezdték már a mi a1-el.......de ezeken az árakon még mindég best/buy. De ez a hátlap már nagyon uncsiiiiiiii

[ Szerkesztve ]

LG G2/G4/ Honor 8 & Samsung Tab A6 10,1;Panasonic TZ20

(#39) Franklin válasza YxVs (#19) üzenetére

Franklin
(őstag)

Az 5X már 5"-os lesz? 4000-es akksival?

(#40) G@ben válasza Franklin (#39) üzenetére

G@ben
(őstag)

Nem tudom, hogy amit hirdettek Redmi 5-ként, az 5"-os változat, 3680-as akksival csak papíron létezett vagy esetleg még kijöhet? Lehet, hogy az lesz az 5X?

(#41) prolad

prolad
(őstag)

Ennyiért ütős. Vajon a note szériát így kivezetik?

Xiaomi mi mix

(#42) Duliee válasza G@ben (#40) üzenetére

Duliee
(Jómunkásember)

Az is lehet, hogy lesz egy hagyományos modell is

. . .

(#43) Hallosz

Hallosz
(fanatikus tag)

HD felbontás szerintem elég szerény, talán tartalék készüléknek... :F

tkkt.hu

(#44) jUUh

jUUh
(senior tag)

Szerintem itthon is sikeres lehet, ha jó árral jön :)

Xiaomi Redmi Note 3 Special Edition | Xiaomi Redmi 2 Pro

(#45) batai15

batai15
(PH! félisten)

Plusba nem kevés a felbontas melett a hardver?

"A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél". John C. Maxwell******* Redmi note 3 pro eladó!

(#46) Csapoati válasza batai15 (#45) üzenetére

Csapoati
(PH! nagyúr)

Miért lenne kevés? Az eddigi FHD-hez képest csak 12,5%-kal van több pixel.

(#47) Giinos válasza Quqesz (#38) üzenetére

Giinos
(PH! kedvence)

+1, nekem az 5plus kimondottan tetszik. Ennyiért meg pláne.
Best buy nekem.

PES & ISS PRO only

(#48) batai15 válasza Csapoati (#46) üzenetére

batai15
(PH! félisten)

Akkor jó. Megvan mire cserélem le az a1 et.

"A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél". John C. Maxwell******* Redmi note 3 pro eladó!

(#49) Attish a HUN válasza Luck Dragon (#6) üzenetére

Attish a HUN
(kvázi-tag)

Én nagyon vártam, hogy vajon mennyivel lesz jobb az utód, hát nagyobb kijelzőméret, kisebb akkumulátor nem túl csábító. :/ Lassan már az lesz tényleg a menő, ha táblagép méretű telefonnal fogunk szaladgálni. A redmi 4x kompaktabb, ideje lesz egyet beszereznem, mert lassan nem lesznek kicsi telefonok.

Attish

(#50) sxxorp válasza Csapoati (#46) üzenetére

sxxorp
(senior tag)

Mert a CPU erős, hatékony, de nem annyira bírja a GPU a jóval nagyobb feladatot: [SD435-HD vs SD625-FHD; az Onscreen teszteket figyeld]

És tényleg szomorú ez a méret...

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.