Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fpatrik17

    senior tag

    Saját vélemény ->

    Igen telefonfüggőnek mondanám magam, eddig kb 50-60 különböző készülékem volt. Úgy érzem most kezd elmenni a piac abba az irányba, ami az én igényeimmel teljesen ellentétes irányba hajt. Mix 2S-em van jelenleg, ez anno 150k-ért szerintem betyár vétel volt. Nekem ez a 150 volt a lélektani határ. MI 10 is ezekkel a 300+-os árakkal, most meg ez is, hogy 200 felett lesz... Hű és ha

    Na most a problémám az, hogy mi a fenére cseréljek, ami érdemi előrelépés lenne 200 alatt?!?!
    Hardveres oldalon szerintem ennél több már parasztvakítás és felesleges árnövekményt hoz magával. Soha egyszer nem fagyott le, vagy szaggatott volna be a Mixem. Anyaghasználat pompás.

    Igazából azt vártam, hogy a Mi 9T Pro kijön táposabb kamerával(nagy látószög, zoom, éjszakai szebb képek, stb) és OIS-el, ugyanúgy kicsúszós szelficammal (gyűlülöm a noccsokat, cseppeket, mindent ami kijelzőből elvesz), OIS-el és wireless töltéssel, 90 Hz kijelzővel, maximum ugyanekkora méretben. Engem úgynézki direkt szivatnak, hogy a kicsúszó kamerás kivitel nem is lesz globálban. Ez meg nekem így értelmetlenül drága ahhoz, hogy kompromisszumokat kössek... :F Mi a francot fogok venni, csak azt nem tudom. :B

    [ Szerkesztve ]

    • Honor Magic5 Pro •

Új hozzászólás Aktív témák